Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kaczorowska nagle zabrała głos na temat wpisu o „modzie na brzydotę”. „Nie wycofuję się ze swojej opinii”
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 17.06.2021 00:45

Kaczorowska nagle zabrała głos na temat wpisu o „modzie na brzydotę”. „Nie wycofuję się ze swojej opinii”

Agnieszka Kaczorowska
fot. East News/TRICOLORS

Agnieszka Kaczorowska udzieliła pierwszego wywiadu po głośnej aferze, który wybuchła po opublikowaniu przez nią wpisu dotyczącego w duży uproszczeniu „mody na brzydotę”. Podczas wywiadu aktorka postanowiła wyjaśnić, o co tak naprawdę jej chodziło.

Agnieszka Kaczorowska kilka dni temu wywołała wielką burzę w sieci swoją publikacją na temat „mody na brzydotę”. Teraz postanowiła zabrać głos w tej sprawie.

Agnieszka Kaczorowska przerywa milczenie

Agnieszka Kaczorowska kilka dni temu opublikowała obszerny post na temat mody, która jej zdaniem obecnie wiedzie prym w sieci. Chodzi o modę na brzydotę, jednak nie wszyscy zrozumieli, o jaki rodzaj brzydoty chodzi.

W wywiadzie dla portalu natemat.pl Agnieszka Kaczorowska wskazała, że pisząc brzydota, nie miała na myśli jedynie wyglądu zewnętrznego.

Zdziwiło mnie za to zachowanie znanych kobiet, które zaczęły masowo wrzucać zdjęcia bez makijażu i pisały w tonie akceptacji naturalności, “brzydoty” itd. Tylko że ja nie napisałam nic o makijażu! Cenię naturalność i mój post był zupełnie o czymś innym – podkreśla Kaczorowska.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Podczas wywiadu aktorka wskazała także, że nie zmieniła zdania we wspomnianej kwestii, jednak po wszystkim zdała sobie sprawę, że wiele osób mogło opatrznie ją zrozumieć:

I ja nie zmieniam swojego zdania, więc nie napiszę, że przepraszam za to, co napisałam. Czytałam ten post w nieskończoność i dziś całkowicie rozumiem, dlaczego on mógł być źle odebrany. Rozumiem, że każdy będąc w innym punkcie życia, mógł wyciągnąć z niego coś zupełnie innego.

Agnieszka Kaczorowska postanowiła przeprosić i wyznała, że to doświadczenie było dla niej ważną lekcją:

Jeśli ktoś poczuł się urażony, te słowa wzbudziły w nim złe emocje, to może warto, żeby zastanowił się dlaczego. Nie napisałam “Hej, jesteś brzydka”. Zapytałam, dlaczego stojąc przed lustrem niektóre kobiety wolą mówić do siebie “jestem brzydka” zamiast “jestem piękna” – powiedziała Agnieszka Kaczorowska dla portalu natemat.pl.

Zobacz zdjęcie:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum

Źródło: natemat.pl