Agnieszka Kaczorowska znana jest głównie z roli Bożenki w Klanie, jednak od jakiegoś czasu dzielnie walczy z łatką, która do niej przylgnęła. Obecnie jest o niej głośno głównie za sprawą jej licznych romansów. Jeszcze wczoraj pisaliśmy o rozstaniu celebrytki z jej byłym partnerem. Jak się okazuje, Agnieszka zdradzała swojego chłopaka. Teraz wiemy dlaczego.

O Agnieszce nie można powiedzieć, że ma szczęście w miłości…  Niestety młoda aktorka gustuje głównie w żonatych mężczyznach. Niespełna rok temu jednak głośno było o jej nowym partnerze, Maćku Zadykowiczu, który wyjątkowo nie miał żadnych zobowiązań rodzinnych. Para wyglądała na szczęśliwą i wydawało się, że ich związek nie będzie tylko przejściowym romansem.

– Zanim zaczęli być razem, Agnieszka była skoncentrowana głównie na karierze i nie miała czasu dla przyjaciół i nawet dla siebie samej. Niemal nie odpoczywała. Jednak Maćkowi udało się to zmienić i dzięki niemu zaczęła doceniać drobne przyjemności, na przykład sobotni spacer po parku Saskim, albo poranną kawę w ich ulubionej kawiarence na Saskiej Kępie – powiedział znajomy tancerki w magazynie Party. 

Rozstanie

Rozstanie Agnieszki i Maćka było sporym zaskoczeniem. Jak donosi Pudelek, Zadykowicz miał dowiedzieć się o zdradzie Kaczorowskiej. Znajomy Agnieszki powiedział magazynowi Party:

– Tuż po pierwszym solowym koncercie Maćka w klubie Drukarnia coś się musiało wydarzyć.  Agnieszka przyszła do pracy i powiedziała, że postanowili się rozstać, ale na spokojnie i w przyjaźni.

Zdradzała, bo był za biedny?

O przyczynie rozstania mówił dla fakt.pl kolega Agnieszki.

Oczekiwała od partnera, że będzie bardziej przedsiębiorczy. A to ona więcej zarabiała, miała wyższy status społeczny i więcej pracowała. W pewnym momencie Maciek po prostu przestał ją inspirować – mówi kolega Kaczorowskiej dla fakt.pl.

Związek trwał niespełna rok, ale Kaczorowska nie zamierza rozpaczać. Według informatora pocieszeniem ma być być jej nowy partner z „Tańca z Gwiazdami”.

– Nie ma mowy o żadnych łzach. W nadchodzącej edycji „Tańca z gwiazdami” będzie tańczyć z Antkiem Smykiewiczem. On jest bardzo pozytywną osobą i ciągle się z nim śmieje, więc jest idealnym lekarstwem na rozstanie. A że Antek nie ma dziewczyny, to może coś z tego będzie… – dodaje informator tabloidu.

Agnieszka jednak ma już nowego życiowego partnera, Macieja Pelaka. To właśnie z nim miała romans, będąc jeszcze w związku z Maćkiem Zadykowiczem. Obaj panowie pracowali w jej szkole tańca i bardzo dobrze się znali – zdradził informator Pudelka.

źródło: Pudelek.pl, Fakt.pl, Party.pl

ZOBACZ GALERIĘ: 

 

1
2
3
4
5
6
Poprzedni artykułDzień Dobry TVN: Stylista prezentował wzory dla puszystych kobiet. Wellman poczuła się obrażona
Następny artykułTrzymała za niego kciuki dosłownie cała Polska. Nie żyje