Connect with us

Showbiz

Kadry z filmu dla dorosłych? Nie, to ujęcia z teledysku Sióstr Godlewskich

Opublikowane

-

WSTECZ1 z 5
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

Siostry Godlewskie zaistniały w polskim showbiznesie po tym,  jak nagrały świąteczne kolędy.Korzystając z popularności nagrywają teraz teledysk do swojej pierwszej piosenki. Na swoim Instagramie dziewczyny podzieliły się kadrem z klipu, który ma mieć premierę w piątek.  Jest on dość kontrowersyjny…

Popularne siostry już niedługo zaprezentują swój pierwszy teledysk i piosenkę. Również i tym razem siostry zadbały o to, aby oprawa wizualna zwracała uwagę bardziej niż to, co usłyszymy. Kadr z teledysku, a także relacje prowadzone na Instagramie wskazują, że pojawią się tam erotyczne sceny.

ZOBACZ TEŻ: Siostry Godlewskie w TELEWIZJI. Będą występować NAGO?!

Kadry z teledysku

Na udostępnionym przez Gosię Godlewską zdjęciu możemy zobaczyć dwie skąpo ubrane siostry w wannie z bąbelkami. Wokół dziewczyn klimat tworzą zapalone świecie i kieliszki wypełnione szampanem. Czujni internauci zauważyli, że w podobnym klimacie swój klip stworzyła SexMasterka. Myślicie, że to właśnie na niej Siostry Godlewskie chcą się wzorować?

ZOBACZ TEŻ: Farna parodiuje Godlewskie. Ostra odpowiedź: „Jak masz dosyć to wyp****alaj”

ZOBACZ ZDJĘCIA Z TELEDYSKU: 

WSTECZ1 z 5
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

komentarze

Showbiz

Madonna robi kupę na sedesie. „Niech Cię Pan błogosławi”

Opublikowane

-

Madonna właściwie od początku swojej kariery szokowało, w tym roku artystka kończy 60 lat i nadal potrafi wywołać skandal, jak mało kto. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

Niestety, to prawda. Edyta Górniak została zgwałcona

Opublikowane

-

Edyta Górniak została zgwałcona

Nikt nie spodziewał się, że przeszłość Edyty Górniak mogła być tak mroczna. W dzieciństwie krzywdziła ją matka. Dodatkowo artystka została zgwałcona.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

Żywa Barbie szokuje: „Kto chce być moim SZCZENIACZKIEM? SŁUŻ MI”

Opublikowane

-

Annela (Żywa Barbie) szokowała do tej pory swoimi monstrualnymi ustami, niezliczoną ilością operacji plastycznych, a także nie do końca przemyślanymi wypowiedziami w programach śniadaniowych. Nie mogliśmy jednak uwierzyć w to co zobaczyliśmy wczoraj wieczorem na oficjalnym profilu polskiej Barbie.
(więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy