Kaja Godek chce zatrzymać marsz, który odbędzie się 30 września, a więc w Światowy Dzień Bezpiecznej Aborcji. Inicjatorka projektu Zatrzymaj Aborcję nazwała kobiety, które wezmą udział w marszu Nazistkami.

Kaja Godek w wywiadzie udzielonym Naszemu Dziennikowi zarzuciła władzom Warszawy, że jeśli do marszu Pro Choice dojdzie, miasto jawnie będzie wspierać nazistowskie idee.

Kaja Godek nazywa feministki Nazistkami?

– Jeżeli ten marsz przejdzie, jeśli będzie na niego zgoda i zostanie zarejestrowany, to znaczy, że urząd miasta Warszawy dał przyzwolenie na publiczne propagowanie idei nazistowskich i „bezpiecznego mordowania ludzi” – powiedziała Kaja Godek Naszemu Dziennikowi.

Godek, która aktywnie działa w środowisku Pro-Life jest oburzona również tym, że feministki, które wspierają aborcję są również za tym, by pozbywać się ze społeczeństwa ludzi ułomnych.

Kaja Godek, która całą swoją energię wkłada w projekt Zatrzymaj aborcję nie omieszkała przypomnieć, że aborcja jest w Polsce zakazana. Według niej marsz 30 września promuje nielegalne praktyki.

Godek powiedziała również, że marsze feministyczne i pro-aborcyjne są finansowane z zagranicznych środków, ponieważ innym państwom zależy na „zniszczeniu Polski”. Kobiety, które przejdą 30 września ulicami Warszawy, według Godek, będą miały w interesie zniszczenie swojego własnego kraju. Każda kobieta, która popiera aborcję jest więc wrogiem Polski?

Kaja Godek przeciwna aborcji?

Organizatorkami Marszu jest Warszawski Strajk Kobiet, Porozumienie Kobiet 8 Marca oraz Aborcyjny Dream Team on Tour. Zostało również założone wydarzenie na Facebooku — osób zainteresowanych wzięciem udziału w Marszu jest prawie 6 tysięcy osób, w tym tysiąc potwierdziło swoją obecność:

– Widzimy się 30 września i idziemy po aborcję. Po aborcję legalną, bezpieczną, darmową i – przede wszystkim – dostępną zawsze wtedy, gdy jest potrzebna, niezależnie od powodu. Po aborcję bez wstydu, bez lęku, bez strachu. Aby jednak marsz mógł się odbyć i aby był tak piękny, jak sobie wymarzyłyśmy, potrzebujemy Waszego wsparcia – tak ideę Marszu opisały organizatorki na Facebooku.

Nasza Redakcja pojawi się na Marszu. Widzimy się 30 września o godzinie 14:00.

Skontaktuj się z redakcją Lelum.pl

Mail: redakcja@lelum.pl

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pawłowicz o Nowoczesnych Kobietach: „Ulicznice!”. Co jej powiecie?
  2. Znana blogerka znęca się nad córką? „Zamknij r*j, k*rwo”. Szokujące nagranie!
  3. Ariana Grande opublikowała wzruszające zdjęcie Mac Millera

źródło: wp.pl, gazeta.pl, natemat.pl, radiomaryja.pl, pch24.pl

Poprzedni artykułZnana blogerka znęca się nad córką? „Zamknij r*j, k*rwo”. Szokujące nagranie!
Następny artykułZnaki zodiaku, które są surowe w stosunku do…SIEBIE! Jesteś na liście?
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.