Kaja Godek jest znaną aktywistką prorodzinną. Ze względu na swoje poglądy często jest hejtowana, ale widocznie ona sama się tym bardzo nie przejmuje. Wciąż chętnie dzieli się z obserwującymi szczęściem, szczególnie tak dużym.

Okazuje się bowiem, że całkiem niedawno urodziła kolejne dziecko, o czym właśnie poinformowała wszystkich za pośrednictwem mediów społecznościowych. Teraz jej rodzina jest jeszcze większa. Ile osób liczy?

Kaja Godek urodziła

Aktywistka wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym pozuje ze swoim nowo narodzonym dzieckiem. Jak po niej widać, jest naprawdę szczęśliwa, choć nie ma wątpliwości, że jest również zmęczona porodem. W opisie zaznaczyła jednak, że on sam przeszedł według planu, za co bardzo podziękowała opiece medycznej szpitala.

– Bardzo dziękuję wszystkim cudownym położnym i lekarzowi, którzy opiekowali się mną i Synkiem przez ostatnie miesiące — podkreśliła Godek.

Przy okazji Kaja poinformowała też, że to już jej czwarte dziecko. Zaznaczyła, że cała rodzina dopiero uczy się funkcjonować w tak dużym składzie, ale wszyscy są tym bardzo podekscytowani, a starsze rodzeństwo jest chętne do pomocy przy wychowywaniu brata. Swój komunikat aktywistka skwitowała wymowną pointą.

– Lubię być kobietą, lubię mieć dzieci — stwierdziła.

Sekcja komentarzy tego zdjęcia została wprost zalana pozytywnymi odpowiedziami, w których internauci życzą wszystkiego, co najlepsze Kai oraz jej dzieciom. Widać, że pomimo ogromu krytyków, może liczyć też na spore wsparcie.

– Błogosławieństwa Bożego! — życzy jedna z obserwujących.

– Gratuluję, zdrowia i samych pięknych dni dodaje kolejna.

– Bądźcie zdrowi i szczęśliwi — pisze inna, życzliwa osoba.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pomysł Kai Godek spodobałby się Putinowi? Ulotki z zakrwawionymi płodami witają Ukrainki w Polsce
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Kasia Cichopek pokazała, w czym wystąpi na Festiwalu w Opolu. Kurzajewski będzie pod zachwycony

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl