Kaja Paschalska z chłopakiem są jedną z najciekawszych par polskiego przemysłu muzycznego. Kim jest wybranek młodej artystki? To znany raper, który odnosi wielkie sukcesy! Niedawno kobieta ogłosiła zaskakującą nowinę, dotyczącej przyszłości jej i ukochanego. 

Łączy ich talent, pasja muzyczna oraz wielka miłość. Kaja Paschalska z chłopakiem niedługo staną wspólnie przed wielkim wyzwaniem. Artystka osobiście podzieliła się z fanami szczęśliwą nowiną. Natychmiast posypały się liczne gratulacje! Domyślacie się już, o co chodzi? Zupełnie się tego nie spodziewaliśmy!

Kaja Paschalska z chłopakiem: kim jest Tomek Lewandowski?

Kaja Paschalska jest w związku z raperem Tomkiem „VNM” Lewandowskim. Ten znany polski raper rozpoczął swoją karierę w 2000 roku i od tamtego czasu wydał aż osiem albumów solowych. Ma na koncie również współpracę z najpopularniejszymi polskimi artystami.

Niedawno okazało się, że Kaja Paschalska z chłopakiem planują stworzyć zupełnie nowy projekt. Artystka poinformowała o wszystkim fanów za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych. Prawdopodobnie o udział w klipie muzycznym Lewandowskiego albo stworzenie wspólnego utworu. 

Podobno przeciwieństwa się przyciągają, ale nawet najlepszy związkowy balans nie przebije dzielenia z kimś swojej pasji. […] Mogłabym się teraz rozpisać, jak ZAJEBISTY jest to projekt, ale nawiązując do początku tego posta, powiem tylko – GRATULUJĘ Kochanie!!! Jesteś moją inspiracją. P.S. tak, będzie feat – cytuje artystkę portal pomponik.pl

Nie możemy się doczekać, co wymyślili Kaja Paschalska z chłopakiem. Mamy nadzieję, że praca nad wspólnym projektem tylko umocni ich związek. 

Co robi Kaja Paschalska?

Kaja Paschalska jest prawdziwą kobietą renesansu! Młoda artystka dzieli swój czas pomiędzy studia – filologia angielska – karierę piosenkarki, a także pracę na planie kultowej telenoweli Klan, gdzie wciela się w rolę Oli Lubicz. 

Jak informuje portal pudelek.pl, między Kają Paschalską a Tomkiem Lewandowskim zaiskrzyło w 2017 roku. Jednak para nie od razu zdecydowała się podzielić swoim szczęściem z resztą świata. Powód? 

– To świeża sprawa, Kaja i Tomek znają się od lat, ale dopiero od niedawna są parą. Od razu poczuli do siebie chemię, a teraz są nierozłączni. Na razie wolą nie ujawniać się z uczuciem. Oboje są po przejściach, muszą dać sobie czas – pudelek.pl cytuje znajomego pary. 

Kaja Paschalska z chłopakiem stanowią wspaniały związek. Mamy nadzieję, że zawsze będą tak szczęśliwi, a ich najnowszy projekt okaże się sukcesem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kaja paschalska z chłopakiem
fot. instagram.com @kajapaschalska

Kaja Paschalska z chłopakiem planują wspólny projekt muzyczny. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułKim jest Maciej Pela? Mąż Agnieszki Kaczorowskiej to utalentowany tancerz
Następny artykułEdyta Herbuś nową JURORKĄ w Tańcu z Gwiazdami? Fani są zachwyceni
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.