Kalendarz adwentowy, który wręczyła mu żona, sprawił, że zbladł, a następnie polała się lawina łez. Co więcej, następnego dnia zmuszony był wziąć w pracy L4. Wszystko za sprawą ostatniego okienka, które w jednej chwili przewróciło jego życie do góry nogami.

Kalendarze adwentowe z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Dzięki nim odliczanie do świąt staje się czystą przyjemnością. To również niebanalny prezent, który możemy wręczyć naszej drugiej połówce. Kobieta zawartością jednego z okienek sprawiła, że jej mąż prawie stracił przytomność. Swoją historią postanowiła podzielić się z naszą redakcją.

Kalendarz adwentowy zmienił jego życie

Przedświąteczna niespodzianka, którą przygotowała dla swojego męża, przyczyniła się do tego, że po otworzeniu ostatniego okienka… zbladł. Następnego dnia nie obeszło się również bez konieczności wzięcia L4 w pracy.

Kalendarz adwentowy
pixabay.com @Hans

kalendarz adwentowy zupełnie go zaskoczył.

Nie jest tajemnicą, że prezenty wykonane własnoręcznie i wręczone prosto z serca cieszą najbardziej. Żona dla stworzyła więc dla swojego wybranka kalendarz adwentowy. Oprócz tego, że mają one wyjątkową historię, potrafią wprowadzić w magiczny nastrój przed świętami.

Co taki znajdowało się w środku?

-Jak pewnie się domyślacie na każdy dzień, przygotowałam dla niego inną niespodziankę. Wśród nich znalazły się m.in. świąteczne skarpetki, ulubione alkohole czy kosmetyki- napisała kobieta.

Dodajmy jeszcze, że małżeństwo od dłuższego czasu starało się o dziecko. Niestety pomimo usilnych prób i ciągłych wizyt u kolejnych specjalistów testy ciążowe za każdym razem pokazywały negatywny wynik.

-Kiedy mój ukochany otworzył ostatnie z okienek… zbladł i zaczął płakać. Możecie sobie to wyobrazić? Musicie wiedzieć, że kilka dni przed rozpoczęciem przygotowywania niespodzianki dowiedziałam się, że jestem w ciąży! – napisała żona.

W związku z tym do 24 okienka włożyła buciki dla dziecka, świadczące o tym, że w niedalekiej przyszłości zostaną rodzicami.

– Dodam jeszcze, że bez L4 tym razem się nie obeszło. Mój mąż ze szczęścia nie był w stanie normalnie funkcjonować – dodała na koniec.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kalendarz adwentowy
unsplash.com @tompumford

Mężczyzna nie mógł zahamować łez.

Kalendarz adwentowy
unsplash.com @taiscaptures

Kobieta przygotowała dla niego wyjątkową niespodziankę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lidl przeżyje oblężenie jeszcze przed świętami. Za kilka dni do sklepów trafi prawdziwy hit
  2. Labrador przez tydzień dzielnie czekał na pana przed szpitalem. Nie wiedział, że ten już nie wróci
  3. W gabinecie ginekologa ktoś umieścił ukrytą kamerę. Nagranie pojawiło się w sieci, momentalnie wywołało burzę
  4. Niemowlę miało zostać oddane do adopcji. Kiedy zobaczyła je przyszła przybrana matka, uciekła ze szpitala
  5. Nagły zwrot ws. rozwodu Maryli Rodowicz. Porażające informacje o zdradzie
  6. Przeszedł straszny zawał, usunięto mu nerkę, zaatakował go paskudny rak. Gwiazdor „Rancza” cierpiał niewyobrażalnie

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.