Kalina Jędrusik była jedną z największych gwiazd PRL-u. Urzekła miliony Polaków w swoich rolach na małym i dużym ekranie. Była nawet zwana polską Marilyn Monroe! Okazuje się jednak, że w życiu osobistym spotkała ją poważna tragedia.

Kalina Jędrusik miała wszystko w życiu zawodowym — osiągnęła ogromny sukces w swojej karierze i była uwielbiana przez reżyserów oraz widzów w całym kraju. Jej życie prywatne wcale jednak nie było usłane różami, a gwiazdę spotkała tragedia, o której mało kto wie.

Kalina Jędrusik przeżyła tragedię

Życie prywatne Kaliny Jędrusik było dość kontrowersyjne. Aktorka związała się z mężem starszej koleżanki po fachu, Stanisławem Dygatem. Przez pewien czas we troje, mąż, żona i kochanka, mieszkali nawet pod jednym dachem.

Okazuje się, że niedługo po ślubie ze Stanisławem Dygatem Kalina Jędrusik przeżyła tragedię. Zaraz po porodzie straciła dziecko, a lekarze musieli walczyć o jej życie. Przez to aktorka do końca życia była bezpłodna. Była to dla niej ogromna tragedia, która wywarła na aktorkę duży wpływ.

kalina jędrusik: zdrada
fot. Jerzy Bielak instagram.com @fototeka_fina

Największa skandalistka PRL-u

W biografii Kaliny Jędrusik napisanej przez Dariusza Michalskiego autor twierdzi, że wizerunek aktorki jako seksbomby miał być dla niej potwierdzeniem własnej kobiecości po tragicznej operacji, która skończyła się dla gwiazdy bezpłodnością. 

Gdy Kalina Jędrusik przeżywała swoje liczne romanse, nie istniały tabloidy, ani paparazzi. Nie obyło się jednak bez skandali. Głośno było o tym, że Stanisław Dygat dla aktorki porzucił żonę i córkę oraz pozwalał na jej romanse. 

Kalina Jędrusik pozostanie ikoną lat sześćdziesiątych, a jej dorobek artystyczny wciąż inspiruje kolejne pokolenia. Mimo tego, że jej życie prywatne wciąż wzbudza emocje, to jej role nie odchodzą w cień.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kalina Jędrusik
fot. filmpolski.pl

Kalina Jędrusik przeżyła tragedię.

Kalina Jędrusik
fot. filmpolski.pl

Aktorka była nazywana polską Marilyn Monroe.

ZOBACZ TEŻ:

  1. SGGW może mieć bardzo poważny problem. Kary mogą pójść w miliony
  2. Małgorzata Kożuchowska zdradziła sekret twórców „M jak Miłość”. Po latach wszystko wyszło na jaw
  3. Katarzyna Dowbor przeżywa ciężkie chwile. Smutek zawitał do jej domu
  4. Agata Duda robi furorę w USA. Internet nie zapomni jej tamtego dnia
  5. Mąż Grażyny Torbickiej to wybitny lekarz. Gwiazda zdradziła, jak go poznała 38 lat temu
  6. Katarzyna od 5 lat ciągle jest w ciąży i jest z tego dumna. „Nie rozumiem kobiet, które poprzestają na jednym dziecku”
  7. Magda Gessler była w miejscowości Krzysztofa „Sekta diabelska” Jackowskiego, usłyszała i zobaczyła fatalne rzeczy. 
Poprzedni artykułPoród na autostradzie. 21-latka urodziła dziecko na A4
Następny artykułWiele rzeczy może popsuć wesele. Dzięki pijanej koleżance panna młoda nigdy nie zapomni tego dnia
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.