Kamera zamontowana w pokoju 8-letniej dziewczynki, uchwyciła sceny, na których widok rodzicom odebrało mowę. Nie spodziewali się, że prawda stojąca za znikającymi rzeczami z sypialni ich małej córeczki, okaże się aż tak szokująca. Przeżyli prawdziwy wstrząs. Nikt nie podejrzewał, że zobaczy coś takiego.

Kiedy ośmioletnia dziewczynka zaczęła skarżyć się swoim rodzicom, że po nocy z jej sypialni znikają rzeczy, wiedzieli, co muszą zrobić. Ukryta kamera okazała się jedynym rozwiązaniem sytuacji. Nikt jednak nie był gotowy na to, co zostało uwiecznione na nagraniu. 

Znikające rzeczy z pokoju

W sypialni małej dziewczynki zaczęło dochodzić do dziwnych rzeczy. Ośmiolatka zorientowała się, że jej rzeczy znikają z pokoju kiedy śpi. Zabawki i inne ulubione przedmioty nagle opuszczały swoje dotychczasowe kąty. Przerażona córka postanowiła o wszystkim powiedzieć swoim rodzicom.

Kiedy rodzice wysłuchali dziewczynki, sytuacja wydała im się podejrzana i bardzo niepokojąca. Natychmiast postanowili sprawdzić, co takiego dzieje się za drzwiami sypialni ich córki, kiedy w domu gasną światła. Tak też w pokoju ośmiolatki pojawiła się ukryta kamera. Po kolejnej nocy cała prawda wyszła na jaw.

  1. 5 osób na jedną kasę, największe miasta w Polsce wchodzą w czerwoną strefę. Wiemy, gdzie mogą być problemy z zakupami
  2. Andrzej śmiał się z koronawirusa, teraz ujawnia całą prawdę. Dramatyczny apel ze szpitala, mamy nagranie
  3. Pilne: Wybitny polski artysta w rozpaczy błagał służbę zdrowia o pomoc. Właśnie zmarł

Ukryta kamera w pokoju córki

Ukryta kamera w pokoju dziewczynki miała raz na zawsze rozwiązać problem znikających rzeczy. Co takiego działo się w nocy? Nagranie ujawniło prawdę, która całą rodzinę wprawiła w osłupienie. Kiedy gasły światła, córka wcale nie była sama. W pokoju pojawiał się nieproszony gość.

Kiedy na drugi dzień rodzice postanowili odtworzyć nagranie z ukrytej kamery, okazało się, że kiedy ośmiolatka słodko śpi, do jej pokoju zakrada się młodszy brat. Jak widać zamknięte drzwi i wysoko zamontowana klamka nie przeszkodziły małemu chłopcu w swojej nietypowej misji. Dziecko odwiedzało swoją siostrę w nocy, zabierało zabawki, które wpadły mu w oko, a następnie dumnie maszerowało do swojego pokoju. Tajemnicza zagadka szybko się rozwiązała, a rodzicom ulżyło, że za całym zamieszaniem stoi tylko ich mały synek.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kamera
Fot. congerdesign, Pixabay

Dziewczynka skarżyła się, że z jej pokoju znikają zabawki.

kamera
Fot. FeeLoona, Pixabay

W pokoju dziewczynki została zamontowana ukryta kamera. Szybko wyszło na jaw, że to jej młodszy brat zakrada się do pokoju i zabiera zabawki. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Owczarek niemiecki zginął w niewyobrażalnych cierpieniach. Policja zatrzymała 19-latka
  2. 152 powiaty w czerwonej strefie. Znamy nowe obostrzenia, uderzą we wszystkich mieszkańców i turystów
  3. Była gwiazdą „M jak Miłość”, na lata zniknęła z TV. Jak dziś wygląda? Niewiarygodne
  4. Renata: „Mój mąż zarabia krocie, mamy 2 córeczki i 500 plus. Nie będę pracować, bo mi się to nie opłaca”
  5. Lekarze biją na alarm. Apel ministerstwa zdrowia do wszystkich kobiet między 50, a 69 rokiem życia
  6. Jessica z „Rolnik szuka żony” zmieniła się nie do poznania i otworzyła własny biznes. Fani nie szczędzą jej komplementów

źródło: popularne.pl

 

Poprzedni artykułDominika Gwit rozpaliła internet do czerwoności. W sieci pojawiło się jej zdjęcie z sypialni, co za ciało
Następny artykułJuż od jutra zamknięte baseny, siłownie i aquaparki. Nowe obostrzenia wchodzą w życie
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.