Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kamery TVP pokazały, co robiła Ida Nowakowska podczas Sylwestra w Zakopanem. Towarzyszył jej Brzozowski
Martyna Pałka
Martyna Pałka 04.01.2022 15:39

Kamery TVP pokazały, co robiła Ida Nowakowska podczas Sylwestra w Zakopanem. Towarzyszył jej Brzozowski

cmentarz
instagram.com/idavictoria/

Ida Nowakowska to jedna z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Tancerka miała ostatnio szansę poprowadzić Sylwestra Marzeń z Dwójką. Podczas wydarzenia doszło do zabawnej sytuacji z udziałem młodej mamy i Rafała Brzozowskiego.

Ida Nowakowska spełnia się obecnie w roli prowadzącej mnóstwa programów TVP. Nie inaczej było w przypadku sylwestrowego koncertu, gdzie tancerka pojawiła się w duecie z Rafałem Brzozowskim. Niesłychane, jak bawiła się dwójka prowadzących.

Ida Nowakowska i Rafał Brzozowski podczas Sylwestra w Zakopanem

Ida Nowakowska spełnia się obecnie nie tylko jako prowadząca program śniadaniowy „Pytanie na śniadanie”, ale też gospodyni tanecznego show „You Can Dance”. Co więcej, tancerka otrzymała również nową propozycję posiadania autorskiej produkcji „Od niemowlaka do przedszkolaka”, gdzie dzieli się poradami na temat wychowywania dziecka.

Popularnej tancerki nie mogło także zabraknąć w gronie prowadzących Sylwestra Marzeń z Dwójką. Pomimo początkowych problemów zdrowotnych, Ida Nowakowska w końcu pojawiła się na scenie w Zakopanem. Tancerka wystąpiła w duecie z wokalistą Rafałem Brzozowskim.

Szybko okazało się, że para złapała ze sobą naprawdę dobry kontakt. Prowadzący pozwalali sobie na żarty i wygłupy. W pewnym momencie Ida Nowakowska i Rafał Brzozowski postanowili odwzorować kultową scenę z „Titanica”. Zabawną fotografią tancerka podzieliła się na swoim profilu na Instagramie.

-Jestem królem świata — podpisała zdjęcie na swoim InstaStory Ida Nowakowska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sara James pochwaliła się zdjęciem z mamą. Pani Arleta wygląda jak siostra piosenkarki
  2. Dominika Gwit niknie w oczach. Fanka pod najnowszym zdjęciem całej sylwetki: „Mega widać różnicę”