Kamil Glik jest w żałobie, z tragedią, która go spotkała, musi się zmierzyć właśnie teraz. Piłkarz jest w trakcie sezonu meczowego. W ostatnim czasie jego zespół AS Monaco nie miał dobrego czasu, a Polak był obwiniany o większość porażek. Tragedia, która nagle spadła na piłkarza może na długo wycofać go z rozgrywek.

Kamil Glik to dobry piłkarz, obrońca. Aktualnie gra w zespole AS Monaco, któremu nie wiedzie się najlepiej. Wygrane mecze należą do rzadkości, ostatni mecz zmienił właśnie Kamil Glik, strzelając bramkę.

Kamil Glik w żałobie 

Piłkarz stracił w tym tygodniu swojego najukochańszego dziadka Waltera Glika. Dziadek zmarł w rodzinnym mieście Kamila Glika, Jastrzębiu – Zdroju. Senior miał 79 lat. Był największym wsparciem dla swojego wnuka w realizacji jego piłkarskich marzeń. Dziadek sam był piłkarzem i jak wspominają lokalni dziennikarze, był w tym naprawdę niezły.

Dziadek motywował wnuka do intensywnej pracy. Kiedy kariera Kamila nabrała rozpędu, zmarł jego ojciec. To dziadek, babcia i mama dali młodemu chłopcu siłę do realizowania marzeń. Glik piął się w górę z prędkością błyskawicy.

  1. ”Ranczo” powraca. Pojawiły się oficjalne komentarze, fani będą zachwyceni
  2. Chłopiec wysłał urodzinową kartkę do zmarłego taty. Po kilku dniach dostał odpowiedź

Kim był Walter Glik?

Dziadek Kamila Glika pochodził z wioski Siedlec położonej między Strzelcami Opolskimi a Gogolinem. Tam rozpoczął swoją piłkarską przygodę, zresztą grał na tej samej pozycji co jego wnuk, czyli, pozycji obrońcy. Była naprawdę niezły, ale czasy były trudniejsze. Dziadek zajął się rodziną i pracą. Ze swoją żoną był małżeństwem 54 lata. Młody Kamil wychowywał się w ich domu.

To dziadkowie właśnie byli największym wsparciem Kamila Glika. Jego babcia też jest fanką piłki, razem z Walterem Glikiem byli obecni na ważnych meczach swojego wnuka, granych przez Reprezentację Polską z Koreą Południową, Włochami i Portugalią. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kamil Glik
instagram.com/ kamilglik25

Kamil Glik to jeden z lepszych polskich obrońców dekady.

kamil glik
instagram.com/kamilglik25

Rodzina jest dla Kamila Glika bardzo ważna.

kamil glik
instagram.com/kamilglik25

Dziadek piłkarza bardzo go wspierał w jego karierze.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sekretny eliksir na włosy za kilka złotych. Sposób, który odkryto przez przypadek
  2. Menadżer Adele skomentowała zdjęcie Kingi Rusin. Dwa słowa wystarczyły
  3. Kotlety z grzybami. Przepis tak nieziemski, że twoja rodzina będzie się ich domagać codziennie

Źródło: jastrzab.post, sportdziennik.com

Poprzedni artykułSyn rozbił stary wazon. Gdy mama zobaczyła, co było w środku, natychmiast zawołała męża
Następny artykułChihuahua zaopiekowała się bezdomnymi kotkami. Miały piesek zrobił niewiarygodną rzecz