Lelum.pl

fot. eastnews.pl/Andrzej Iwanczuk/REPORTER

Ile lat ma Ewa Bilan-Stoch? Mało kto wie, że żona skoczna jest od niego starsza

4 Marca 2021

Autor tekstu:

Adrianna Boryń

Kamil Stoch jest w związku małżeńskim z Ewą Bilan-Stoch już od 10 lat. Para ma więc za sobą dość długi staż, mimo tego niewiele wiemy na temat ich życia prywatnego.

Kamil Stoch jest w związku małżeńskim z Ewą Bilan-Stoch już od 10 lat. Para ma więc za sobą dość długi staż, mimo tego niewiele wiemy na temat ich życia prywatnego.

Kamil Stoch i jego żona na pierwszy rzut oka wyglądają, jakby byli w jednym wieku. Chyba nikt nie przypuszczał, że piękna blondynka, która 10 lat temu przysięgała polskiemu skoczkowi miłość na wieki, jest od niego starsza.

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch pobrali się 7 sierpnia 2010 roku w kościele na Bachledówce we wsi Czerwienne. Właśnie wtedy rozpoczęła się jedna z najpiękniejszych przygód w ich życiu.

Mimo tego, że Kamil Stoch to nasza duma narodowa, to niewiele wiemy o jego małżeństwie i życiu prywatnym. Skoczek stroni od mediów, a zwłaszcza od dzielenia się informacjami ze swojego prywatnego życia. Pewnie dlatego też do tej pory wielu jego fanów nie miało pojęcia o różnicy wieku, jaka dzieli go z żoną.

Jak przekazał Super Express, Ewa Bilan-Stoch 1 stycznia obchodziła swoje 36 urodziny. Kamil Stoch natomiast świętował będzie dopiero w maju. Skoczek skończy dopiero 34 lata.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Co prawda różnica jest niewielka, ale patrząc na Ewę Bilan-Stoch i to jak się fenomenalne prezentuje, ciężko uwierzyć w te liczby. My dalibyśmy jej maksymalnie 20!

Kim jest Ewa Bilan-Stoch?

Ewa Bilan-Stoch to żona Kamila Stocha, ale nie tylko. Blondynka o pięknych długich włosach jest pedagogiem z artystyczną duszą. 36-latka ukończyła Krakowskie Szkoły Artystyczne i swoją pasję do sztuki i artyzmy przekłada na fotografię.

Ewa Bilan-Stoch na co dzień zajmuje się właśnie robieniem zdjęć, dzięki którym poznała swojego ukochanego. Kiedy Kamil Stoch startował w zawodach Pucharu Świata w Planicy, ona była fotoreporterką.

– wspominała Ewa w programie Kamil Stoch. Moja historia emitowanym na antenie Eurosportu, kiedy opowiadała o oświadczynach skoczka.

W tym samym miejscu, gdzie para się poznała, Kamil Stoch zapytał się Ewy, czy zostanie jego żoną. Historia tej dwójki nadawałaby się na fenomenalny film romantyczny. Cóż, pozostało nam jedynie życzyć im jeszcze więcej miłości i szczęścia na kolejne lata.

Ostatnio pisaliśmy również na temat wieku Piotra Żyły, niektórzy jego fani mogą być zaskoczeni o jakiej liczbie mowa. Po więcej informacji zapraszamy >tutaj< .

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Kamil Stoch. Moja historia, Super Express

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Naturalna Joanna Liszowska pokazała się na Instagramie. Wiele osób myślało, że to prawdziwe włosy
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Olga Bołądź wybrała dla córki niepopularne imię. W Polsce nosi je garstka osób, ma wyjątkowe znaczenie
Czytaj więcej >

Nowości

Tomasz Wolny wdał się w szarpaninę z pijanym kierowcą. Na miejsce przyjechała policja. "Musiałem działać szybko"
Czytaj więcej >

Nowości

Nowe informacje w sprawie śmierci Kacpra Tekieliego. Prokuratura wszczęła śledztwo
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Kacper Tekieli dodał to zdjęcie tuż przed tragedią. "Serce stanęło, zabrakło oddechu"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Kacper Tekieli nie zawsze był alpinistą. Zdumiewające początki kariery, kim był z wykształcenia?
Czytaj więcej >
Adrianna Boryń

P.o. Kierowniczki sekcji Lifestyle. Absolwentka Humanistyki cyfrowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected].

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]