Kamil Stoch nigdy nie był tak szczęśliwy. Uwielbiany skoczek postanowił podzielić się z fanami wyjątkowym czasem, który przeżywa wraz z żoną. Zdjęcie opublikowane na profilu społecznościowym sportowca nie potrzebuje żadnych dodatkowych słów. Małżonkowie wręcz promienieją i mają ku temu szczególny powód!

Kamil Stoch postanowił ujawnić przed swoimi fanami kilka tajemnic, dotyczących tego, co w ostatnim czasie miało miejsce w jego życiu prywatnym, a trzeba przyznać, że działo się dość sporo. Obserwatorzy sportowca nie kryją zachwytów. Skoczek zdradził również swoje plany na odległą przyszłość. 

Wyjątkowy czas w życiu Kamila Stocha 

Ostatnie tygodnie w życiu Kamila Stocha były dla skoczka niezwykle ważnym czasem, czym postanowił podzielić się ze swoimi fanami. Nagle na koncie na Instagramie słynnego skoczka zaroiło się od zdjęć przedstawiających scenki z jego życia prywatnego. Jedna fotografia wywołała w internautach szczególny zachwyt i trudno się dziwić. Prawdziwy powód do radości!

Kamil Stoch i Ewa Bilian-Stoch postanowili uwiecznić bardzo ważną chwilę w ich życiu. Zdjęcie, które pojawiło się w mediach społecznościowych sportowca, natychmiast zebrało dziesiątki tysięcy serduszek. Jak się okazuje, jego fani długo na to czekali.

  1. Ministerstwo właśnie zabrało głos. Obostrzenia wracają w Polsce, wiadomo co się stanie z Polakami
  2. Media dotarły do nieznanego dotąd dokumentu. PAP: Rząd planuje całkowicie nowe obostrzenie, skomplikuje życie wielu Polek i Polaków

Kamil Stoch świętuje z żoną

Kamil Stoch i jego żona postanowili podzielić się z internautami swoim wyjątkowym czasem. Słynny skoczek, który w mediach społecznościowych zazwyczaj nie publikował zdjęć ukazujących jego prywatne, codzienne życie, nagle zaskoczył swoich fanów. 

Jak się okazuje, sportowiec rozpoczął już przygotowania do zimowego sezonu, jednak zanim się to stało, wybrał się na romantyczny urlop z żoną. Małżeństwo zwiedziło Polskę, a także postawiło na szybkie odwiedziny Austrii. Ich zdjęcie z pięknej polany zapiera dech w piersiach!

Dodatkowo Kamil Stoch zdradził swoje plany na przyszłość. Kiedy jeden z obserwatorów zasugerował, by skoczek po zakończeniu kariery zaczął robić barki, ten szybko odpadł, że ma zamiar robić… masę!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kamil Stoch
@kamilstochofficial, Instagram

Kamil Stoch postanowił podzielić się z fanami swoim życiem prywatnym.

kamil stoch
@kamilstochofficial, Instagram

Sportowiec zdradził swoje plany na przyszłość. Widać, że ma ogromny dystans i spore poczucie humoru.

kamil stoch
@kamilstochofficial, Instagram

Ostatnie tygodnie spędził na urlopie z żoną.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie ma odwrotu, od soboty wracają surowe obostrzenia. Olbrzymie zmiany dla wielu Polaków
  2. Ciężarna kobieta pozowała z rojem pszczół na brzuchu. Niestety, stało się najgorsze
  3. Nie żyje już 80 kobiet. Na jaw właśnie wyszły kolejne dramatyczne fakty
  4. Matka ukryła kamerę w pokoju córki. Zobaczyła zachowanie dziecka i zbladła, błyskawicznie zadzwoniła na policję
  5. Dzisiaj ponad 800 zakażeń. Od jutra wchodzą bardzo poważne, uciążliwe obostrzenia

źródło: pomponik.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułMąż został przyłapany na zdradzie. Jego żona wszystko nagrała, mężczyzna stracił pracę
Następny artykułWstrząsające, do umierającej kobiety 3 razy przyjeżdżała karetka. Ani razu jej nie pomogli, wszystko przez jej wagę
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.