Kamil Stoch, poza tym, że jest wybitnym sportowcem, zawsze uchodził także za lokalnego patriotę. Jak się jednak okazuje, w ostatnim czasie zdecydował się opuścić swoje ukochane Podhale na rzecz innej lokalizacji. Wraz z żoną wyjechał z kraju.

Wcześniej nie było o tym wiadomo, bo skoczek bardzo dobrze chroni swoją prywatność. Opinia publiczna dowiedziała się więc o tym dopiero wówczas, gdy sam się do przeprowadzki przyznał. Gdzie wobec tego wybrał się wraz z żoną?

Gdzie wyprowadził się Kamil Stoch?

Można byłoby przypuszczać, że skoro Kamilowi znudziły się polskie góry, to zdecydował się na jakieś rajskie plaże. Tych w końcu na świecie nie brakuje, a skoczek po latach udanej kariery na pewno mógłby sobie pozwolić na to, by mieszkać w takich warunkach. Okazuje się jednak, że nie taką lokalizację ostatecznie wybrał.

Od pewnych kwestii oderwać się go jednak nie da, dlatego Stoch przeprowadził się po prostu w inne góry. Jak wyjawił za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, wraz z żoną wybrał miejscowość o nazwie Kranjska Gora, która leży na terenie dobrze znanej Kamilowi z zawodów Słowenii. Tamtejsze góry są jeszcze potężniejsze, niż nasze Tatry, dlatego widoki musiały zapierać dech w piersiach. Skoczek zaprezentował je zresztą na fotce.

Czy wróci jeszcze do Polski? Z opisu zdjęcia wynika, że już to zrobił, gdyż w Kranjskiej Gorze przebywał przez kilka tygodni na wiosnę. Tak się jednak w tej uroczej miejscowości zakochał, że wraca tam, kiedy tylko może. Jak wyjaśnił, ostatnim pretekstem powrotu było kupno nowej kurtki sportowej.

– Nawet sobie nie wyobrażacie, jak świetnie będę skakał na kolejnym treningu — stwierdził mistrz wyraźnie zachwycony krótkim wypoczynkiem.

Nie ma wątpliwości, że fani cieszą się z widoku zadowolonego Stocha, ponieważ w ubiegłym, nieudanym dla wszystkich Polaków sezonie raczej nie miał wielu powodów do radości. Liczymy więc, że świetne skoki, o których pisze, nie będą miały miejsca tylko na treningach.

Zobacz post:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Kamil Stoch (@kamilstochofficial)

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Kamil Stoch (@kamilstochofficial)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ile zarabia Kamil Stoch? Sprawdziliśmy, ile zarabia najlepszy polski skoczek
  2. Fani „Rancza” do dziś nie mogą wybaczyć twórcom 3 rzeczy. Największe absurdy, do których doszło na ekranie
  3. Katarzyna Cichopek zdobyła się na szczerość, wyznała, o czym od zawsze marzy. Plotki wkrótce się potwierdzą? 

 Źródło: se.pl