Kamil Stoch za pośrednictwem mediów przekazał radosną nowinę. Fani są zachwyceni, na sportowca i jego rodzinę zewsząd spływają gratulacje i życzenia. Najbliższe miesiące odmienią wszystko? Trzymamy kciuki za powodzenie.

Kamil Stoch ostatnie dni spędził na urlopie w towarzystwie swojej żony. Beztroski czas odpoczynku dobiegł końca i właśnie z tej okazji, sportowiec zdecydował się zdradzić rąbek swojej wielkiej tajemnicy. 

Kamil Stoch przekazał radosną nowinę

Zdjęcie, które pojawiło się niedawno na Instagramowym profilu Kamila Stocha, wzbudziło dziesiątki tysięcy emocji. Wszystko przez skrywaną informację, na którą wszyscy czekali. Mamy nadzieję, że skoczek jest w pełni gotowy na to, co go czeka w nadchodzących miesiącach.

Kamil Stoch pokazał zdjęcie, którym rozwiał wszelkie przypuszczenia. W nadchodzącym sezonie zobaczymy go na skoczni narciarskiej. Fani nie kryją zachwytu, bowiem spekulacje o zakończeniu jego kariery zasmuciły miliony osób.

 1. Zapadła decyzja ws. powrotu dzieci do szkół. Pada konkretny termin
 2. 500 plus w formie bonu? Prezes ZUS komentuje
 3. Ruszają masowe „kontrole”, zapukają do milionów Polaków. Jeśli się nie zgodzisz, słono zapłacisz

Sezon narciarski uratowany?

Wieść o tym, że Kamil Stoch zaczyna treningi, zaraz po swoim urlopie uszczęśliwiła fanów zimowych sportów. Dość siedzenia, ruszamy do pracy! W podskokach — napisał zalotnie pod zdjęciem na Instagramie. Oby ten zapał i radość w oczach towarzyszyły mu do samego końca sezonu.

Internauci chętnie komentowali zdjęcie. Życzyli powodzenia, gratulowali, reflektowali, że będą podczas zawodów na trybunach i przejawiali wiele innych form radości w związku z treningami Kamila Stocha. My również niezmiernie się cieszymy, że będzie mógł ponownie reprezentować Polskę. Co wy sądzicie na temat kontynuacji jego kariery?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

kamil stoch
instagram.com @kamilstochofficial

Kamila Stocha czekają pracowite miesiące.

ZOBACZ TEŻ:

 1. Zakochana Ewa Wachowicz nie posiada się ze szczęścia. Wiadomo, kim jest jej partner
 2. Była w kościele, na dyskotece i robiła zakupy. Miała koronawirusa. Pilnie szukają osób z północy Mazowsza
 3. Dramat Katarzyny Łaniewskiej. Aktorka prawie nic nie widzi, Polskę obiegła smutna wiadomość
 4. 13-letnia córka Marty Kaczyńskiej przerwała milczenie. Powiedziała, czego nienawidzi
 5. Śmiertelny wypadek, droga zablokowana. Tragiczna relacja z kraju
 6. Z ostatniej chwili: Rząd podjął pilne działania. Właśnie podano do wiadomości
 7. Lidl z kontrowersyjnymi zasadami, nie każdemu się spodobają. Kasjer może zadać pytanie przy kasie
 8. Dziennikarze na tropie oPilne ogłoszenie sanepidu. Trwają poszukiwania wiernych, którzy brali udział we mszach prowadzonych przez zarażonych księży

Źródło: instagram.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek! 

 

 

Poprzedni artykułRzecznik ministerstwa zdrowia ujawnił, co stanie się w weekend. Niepokojące słowa
Następny artykułDariusz Siatkowski obchodziłby dziś 60. urodziny. Śmierć męża Kasi z filmu ”Kogel-mogel” do dziś jest zagadką
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.