W jednym z ostatnich odcinków programu „Pytanie na Śniadanie” doszło do niecodziennej sytuacji. Tomasz Kammel postanowił skomentować związek Barona i Sandry Kubickiej. Wyjść z twarzą pomagała mu nawet współprowadząca Ida Nowakowska. Co takiego powiedział dziennikarz?

Tomasz Kammel niechcący powiedział za dużo na temat relacji Barona i Sandry Kubickiej. Prezenter skomentował miłosne podboje muzyka, a z opresji pomagała mu wyjść programowa partnerka Ida Nowakowska. Co wydarzyło się w „Pytaniu na Śniadanie”?

„Pytanie na Śniadanie”: Tomasz Kammel zażartował ze związku Barona i Sandry Kubickiej

Tomasz Kammel i Ida Nowakowska są jednymi z najpopularniejszych twarzy Telewizji Polskiej. Prezenterzy sprawdzają się świetnie w roli prowadzących poranny program „Pytanie na Śniadanie”. Podczas ostatniego odcinka show w ramach pasma „Czerwony dywan” poruszono temat Sandry Kubickiej i Barona oraz ich wspólnego wyjazdu na Malediwy. Właśnie wtedy dziennikarz powiedział o kilka słów za dużo na temat relacji polskich gwiazd.

Baron i Sandra Kubicka od kilku miesięcy chętnie dzielą się ze swoimi fanami informacjami na temat ich związku. Zakochani szybko zostali okrzyknięci „najpiękniejszą parą polskiego show-biznesu”. Nic więc dziwnego, że temat wakacji gwiazd został poruszony w programie „Pytanie na Śniadanie”. W pewnym momencie podczas omawiania fotografii z wyjazdu muzyka i modelki głos zabrał prowadzący program Tomasz Kammel.

-Tyle lat się znamy i ja uważam, że Baron jest permanentnie zakochany. Tylko czasem obsada się zmienia po drugiej stronie. Ale to jest ok.  Pojemne serce chłop ma. Szczęścia życzę.  Może on po prostu szuka i jest perfekcjonistą… – powiedział niespodziewanie Tomasz Kammel.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Wybrnąć z sytuacji chciała pomóc swojego koledze jego programowa partnerka Ida Nowakowska. Tancerka również wypowiedziała się na temat relacji gwiazd.

-Są naprawdę szczęśliwi. To widać. Wygląda na to, że znalazł. No, dajcie im spokój — powiedziała w programie „Pytanie na Śniadanie” Ida Nowakowska

Głos w sprawie jeszcze raz zabrał Tomasz Kammel. Dziennikarz podkreślił, że jest dobrym kolegą członka grupy Afromental i oczywiście życzy mu jak najlepiej.

-Ja tam nie lubię mu dać spokoju.  To fajny kumpel jest, ja mu po prostu życzę jak najlepiej — zakończył swoją wypowiedź Tomasz Kammel

Co uważacie na ten temat?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kurdej-Szatan z mężem błagają o pomoc. Aktorka pokazała przykre nagranie z dzieckiem
  2. Zniknął na 6 lat. Niesłychane, kto nagle pojawił się w studiu „Dzień dobry TVN”
  3. Kolejna gwiazda chce dokonać apostazji. Opublikowała nagłe oświadczenie