Wiosna zbliża się wielkimi krokami, zatem w Pałacu Prezydenckim zaczęto myśleć o wiosennych porządkach. Kancelaria Prezydenta poszukuje firm chętnych do podjęcia pracy przy myciu okien w siedzibie pary prezydenckiej. Budżet przeznaczony na to przedsięwzięcie dotyczy wszystkich prezydenckich rezydencji i sięga kwoty pół miliona złotych.

Firma, która podejmie się pracy przy myciu okien w siedzibach pary prezydenckiej, może liczyć na naprawdę solidne wynagrodzenie. Kancelaria Prezydenta robi wszystko, by pracownicy byli odpowiednio usatysfakcjonowani.

Kancelaria Prezydenta poszukuje firmy do mycia okien w siedzibach prezydenckich

Wiosenne porządki są sprawą wszystkich Polaków i nie ominą także mieszkańców Pałacu Prezydenckiego. Andrzej Duda wraz z małżonką mogą liczyć na wsparcie ze strony Centrum Obsługi Kancelarii Prezydenta, która poszukuje firm chętnych do podjęcia pracy przy myciu okien we wszystkich siedzibach prezydenckich.

Każda z firm, która weźmie na swoje barki ten obowiązek, będzie mogła liczyć na naprawdę dobre i satysfakcjonujące wynagrodzenie. Pracodawcy przewidzieli na ten cel budżet pół miliona złotych. Taka kwota bez wątpienia sprawi, że chętnych nie zabraknie.

Według rozpisanego niedawno przetargu umowa mycia okien w siedzibach prezydenckich będzie obowiązywać maksymalnie przez 2 lata. Oczywiście będzie istniała możliwość wcześniejszego zakończenia pracy, jednak tylko w przypadku, gdy firmy sprzątające wyczerpią szybciej wartość podpisanego kontraktu.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Oczywiście nie trudno się domyślić, że Kancelaria Prezydenta w pierwszej kolejności będzie brać pod uwagę firmy, które cieszą się najlepszym uznaniem i renomą w Polsce. Niemniej warto postarać się o tak lukratywną ofertę pracy.

Budżet przeznaczony na mycie okien w siedzibach prezydenckich

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, przewidziany budżet sięga łącznej kwoty pół miliona złotych, jednak jest on rozbity na poszczególne prezydenckie rezydencje. Poza Pałacem Prezydenckim należy doliczyć do nich jeszcze Pałac Belwederski, rezydencję Andrzeja i Agaty Duda na Helu, ulubionego miejsca pary prezydenckiej do spędzania wolnego czasu, czyli Promniku, oraz rezydencji zimowej w Wiśle.

I tak według przekazywanych przez Kancelarię Prezydenta informacji firmy, które podejmą się mycia okien mogą liczyć na zapewniony budżet: na Helu, gdzie Andrzej Duda najczęściej spędza wakacje –  50 tys. zł., w Promniku – 19 tys., w Wiśle – 100 tys., natomiast na Belweder przeznaczono pieniądze rzędu 38 tys. zł.

Stawki są niezwykle kuszące i lukratywne, zatem można się spodziewać, że oferty będą oblegane przez wiele firm. Kancelaria zadba, by wiosenne porządki w siedzibach prezydenckiej pary zostały wykonane bezbłędnie i z przytupem.

Niedawno Agata i Andrzej Duda obchodzili 26 rocznicę ślubu. Przed ołtarzem stanęli dokładnie 18 lutego 1995 roku. Więcej na ten temat przeczytacie >tutaj<.

Zobacz zdjęcie:

Kancelaria Prezydenta
fot. instagram.com/prezydent_pl

Kancelaria Prezydenta poszukuje firm chętnych do podjęcia się mycia okien w siedzibach prezydenckich w całej Polsce.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: kobieta.wp.pl

Poprzedni artykułJustyna Żyła właśnie zabrała głos po wygranej Piotra. ,,Postanowiłam pogratulować mu prywatnie”, była żona zachowała klasę
Następny artykułKim jest siostra Piotra Żyły? Dorota Żyła też brała udział w mistrzostwach świata
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl