Zalecenia lekarzy mówią, że dziecko warto karmić piersią do szóstego miesiąca życia. Podkreślają też znaczenie psychologiczne tej czynności w budowaniu więzi między matką a potomkiem. Coco Austin wzięła sobie do serca te rady aż za bardzo – jej córka Chanel ma już pięć lat i ciągle karmi się mlekiem z piersi mamy. 

Większość teorii jest zgodnych, że karmienie piersią przez okres od sześciu miesięcy do dwóch lat życia dziecka jest zdrowym zwyczajem. Żona rapera Ice’a-T., Coco Austin, nie zamierza przestać, mimo że jej córka skończyła już pięć lat. Co więcej, chętnie publikuje w sieci zdjęcia z córeczką, przytuloną do jej biustu. Jakie są reakcje ludzi?

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Kontrowersyjna decyzja rodzicielska Coco Austin

Wielu internautów ma swoje zdanie na temat motywacji celebrytki. Niektórzy uważają, że fotografie z córką, jakie pojawiają się w social mediach Austin, to tylko pretekst, by pochwalić się obfitym dekoltem. Inni krytykują decyzję gwiazdy z powodów zdrowotnych. 

 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Coco (@coco)

Sama zainteresowana argumentuje, że Chanel ma urozmaiconą dietę, a mleko mamy to „tylko mała przekąska od czasu do czasu”. Innym ulubionym daniem dziewczynki są podobno steki i hamburgery. Jednocześnie Austin deklaruje zdecydowanie:

– Dlaczego mam jej to zabierać? Jeśli ona tego nie będzie chciała, w porządku, w tym miejscu powiem stop. Ale nie zamierzam po prostu odmówić. Uwierz mi, nie będzie miała 16 lat i nie powie: „Mamo, czy mogę wziąć cycka? A potem samochód?” Przyjdzie taki okres, kiedy powie: „Ok mamo, już tego nie potrzebuję”. Teraz nadal mnie chce, więc po prostu to akceptuję. 

A co Wy myślicie o decyzji celebrytki? 

Źródło: popularne.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Wiśniewski kompletnie łysy. Internauci zbierają szczęki z podłogi na jego widok
  3. Córka poinformowała o nagłej śmierci. Artysta zmarł we śnie