Karol na co dzień pracuje w korporacji, przez co nie może poświęcać swojej żonie Justynie tyle czasu, ile by chciał. Wyznanie mężczyzny na jednym z facebookowych forów wywołało burzę. Karol stwierdził, że nie miałby nic przeciwko temu, aby jego małżonka znalazła sobie kochanka.

Karol ma 35 lat. Cztery lata temu wziął ślub z Justyną, dziennikarką jednego z portali internetowych. Kobieta z uwagi na pandemię koronawirusa wciąż pracuje zdalnie, przez co większość czasu spędza w domu. Karol niestety nie jest w tak dobrej sytuacji, bowiem zaledwie po kilku tygodniach pandemicznego zamieszania musiał wrócić do firmy. Mężczyzna niedługo po ślubie rozpoczął pracę w korporacji. Nie był z tej opcji specjalnie szczęśliwy, ale motywatorem były zarobki, które w dużej części przeznaczane są na spłatę kredytu zaciągniętego na mieszkanie. 

Karol oburzył internautów

Pieniądze pieniędzmi, ale za sprawą pracy w korpo Karol praktycznie cały dzień jest poza domem, a zdarza się, że musi pracować również w weekendy. Justyna to rozumie, choć coraz częściej z trudem znosi częstą nieobecność męża w domu.

– Wytknęła mi ostatnio, że praktycznie w ogóle nie rozmawiamy, ale jest coś jeszcze… Podczas wczorajszej kłótni wykrzyczała mi, że nie pamięta, kiedy po raz ostatni byliśmy razem (wiecie, co mam na myśli) – napisał na jednej z facebookowych grup dla korpoludków Karol.

Gdyby na tym wpis 35-latka się zakończył, pewnie skończyłoby się wirtualnym poklepaniem po plecach i pocieszaniem ze strony innych internautów, że są w podobnej sytuacji. Gdy jednak ujrzeli dalszą część wpisu, większość z nich oniemiała.

W sumie, to nie miałbym nic przeciwko temu, żeby żona znalazła sobie kochanka. Wszyscy się dziwią, kiedy mówię czemu, a dla mnie seks można w pewnym sensie porównać do sportu, więc skoro ja nie mogę poświęcić jej czasu, to niech znajdzie sobie trenera. Nie będę miał z tym żadnego problemu, małżeństwo to przecież nie tylko bliskość fizyczna  – wyznał Karol.

  1. Kamil: „Prawdziwa kobieta powinna wstawać przed mężem i zrobić makijaż. Facet musi czuć, że dla niego dba o siebie”
  2. Tadeusz Rydzyk pojawił się w „Milionerach” TVN. Nawet Hubert Urbański nie krył zdziwienia

Szukam żony – bierz moją!

Pod wpisem pojawiła się fala komentarzy, w których zarzucono Karolowi, że tego rodzaju porównania są karygodne. Pojawiły się również opinie, iż mężczyzna traktuje żonę przedmiotowo, a jedna z internautek zarzuciła mu, że najpewniej jest znudzony małżeństwem i chce mieć pretekst, by móc się umawiać z innymi kobietami.

Na ten ostatni wpis Karol zareagował stwierdzeniem: nie miałbym na to czasu. Inny forumowicz przytoczył jedynie stary żart o następującej treści: Mężczyzna zamieścił w gazecie ogłoszenie, że szuka żony. Otrzymał setki odpowiedzi o identycznej treści – bierz moją. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Karol
fot. unsplash.com/rezasaad رضاصاد

Karol pozwoliłby żonie na zdradę. Dla niego najważniejsze jest to, że go kocha. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tomasz Komenda ogłosił radosną nowinę. Nikt nie spodziewał się lepszych wieści
  2. Dramat w Polsce. Autobus uderzył, w środku 15 osób
  3. Weronika Rosati pokazała, co tylko mogła. Jej zdjęcie przejdzie do historii, wszyscy mówią tylko o nim
  4. Były mąż Urszuli Dudziak trafił do szpitala. Znany muzyk jest w ciężkim stanie.
  5. Najgorszy wiek na ślub. Jeżeli wtedy planujesz się pobrać, możesz mieć pewność, że szybko się rozwiedziesz
  6. – Jestem przerażony – wstrząsające wyznanie Ryszarda Kotysa, jego stan zdrowia ciągle się pogarsza. Żona robi co może, by zawsze miał najlepszą dietę

 

 

Poprzedni artykułPodsłuchała rozmowę męża z małą córeczką. Nie mogła uwierzyć, zupełnie zmieniła o nim zdanie
Następny artykułAdoptowany jeleń opiekuje się domowym kotem. Niecodzienna miłość podbiła serca milionów