Karol szczerze przyznaje, że jego żona od czasu ślubu zmieniła się nie do poznania. W niczym nie przypomina kobiety, dla której zupełnie stracił głowę. Swoim wyznaniem postanowił podzielić się z naszą redakcją. Mamy 1 dziecko, a moja żona to zapuszczona krowa bez ambicji. Już niedługo mocno się zdziwi, napisał mężczyzna.

Sakramentalne TAK wypowiedziane na ślubnym kobiercu ma być dopiero początkiem wspólnego życia, które przed nowożeńcami stoi otworem. Przecież od tej pory stają się jednością, która będzie razem na dobre i na złe, aż do grobowej deski. Życie niekiedy bardzo sprowadza nas na ziemie, a partnerzy po ślubie w niczym nie przypominają osób, w których byliśmy tak bardzo zakochani.

Karol wyjawił w wyznaniu całą prawdę

-Patrycję poznałem jeszcze na studiach. Mieliśmy zajęcia w murach jednej uczelni, a ona idąc korytarzem, przyciągała spojrzenia wszystkich facetów. I miało to niewiele wspólnego z faktem, że była jedną z nielicznych dziewczyn na wydziale. To te długie nogi, szatynowe włosy i piękne czarne oczy, dla których można stracić głowę- rozpoczął wyznanie Karol.

Kiedy zaczęli się spotykać, był najszczęśliwszym mężczyzna na ziemi. Dlaczego spośród wszystkich mężczyzn wybrała akurat jego? Tego nie potrafił zrozumieć do samego końca.

Karol
Unsplash.com @huuduong

Karol i Patrycja byli razem od czasów studiów.

-Przez 3 lata studiów systematycznie sie spotykaliśmy. Wydawać się mogło, że jesteśmy dla siebie stworzeni. Nie bez przyczyny na 1 roku studiów magisterskich zdecydowaliśmy się przed Bogiem przysięgać sobie miłość aż do śmierci- wyznał.

Jego życie po ślubie zamieniło się w piekło

Problem tkwi w tym, że jego ukochana po ślubie zmieniła się nie do poznania. Z chwilą pojawienia się dziecka zupełnie przestała o siebie dbać, a uwielbiany przez nią niegdyś sport stał się jej największym wrogiem.

Mamy 1 dziecko, a moja żona to zapuszczona krowa bez ambicji. Już niedługo mocno się zdziwi– dodał mężczyzna. 

Co takiego planuje Karol? Zdradził nam, że chce rozwieść się ze swoją żoną i dać jej tym sposobem nauczkę na przyszłość. 

-Wszystkie umowy są juz przepisane, a formalności domknięte na ostatni guzik. Już postanowiłem, zamierzam płacić jej 500 złotych alimentów. Nie mogę być z kimś, kto tak wygląda. To przecież wstyd- puentuje mężczyzna.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Karol
Unsplash.com @canweallgo

Karol twierdzi, że jego żona zmieniła się nie do poznania. 

Karol
Unsplash.com @bruce mars

Mężczyzna chce rozwodu. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. DODATKOWE pieniądze dla osób przed 60. rokiem życia. Mogą otrzymać 470+ od państwa
  2. Znaki Zodiaku najpiękniejszych ludzi. To te 3 znaki są w stanie rozkochać w sobie cały świat
  3. Tabloid ujawnił zarobki Joanny Kulig w USA. Kwoty przyprawiają o zawrót głowy
  4. Kamera w pokoju dziecka uchwyciła, co robi pies z malutkim chłopcem. Rodzice nie mogli uwierzyć
  5. Mężczyzna chciał zgwałcić 10-latkę. Załatwiła go tak, że do końca życia będzie odczuwał ból
  6. Rodzina zamknęła się w piwnicy i siedziała tam przez 9 lat. Powód jest zatrważający
Poprzedni artykułDanuta Wałęsa o związkach partnerskich i LGBT. „To wbrew moralności”
Następny artykułMatowe szminki w płynie, które podbiły serca Polek. Nie musisz wydawać fortuny
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.