Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Karol Strasburger kochał Irenę do szaleństwa. Ich szczęśliwe małżeństwo zostało nagle zakończone w dramatyczny sposób
Michał Fitz
Michał Fitz 01.09.2022 21:20

Karol Strasburger kochał Irenę do szaleństwa. Ich szczęśliwe małżeństwo zostało nagle zakończone w dramatyczny sposób

Karol Strasburger
TRICOLORS/East News

Karol Strasburger dziś jest mężem Małgorzaty Weremczuk, która dała mu jego pierwsze dziecko, gdy ten miał 72 lata. Zanim jednak prezenter został szczęśliwym ojcem, przez wiele lat był związany z inną kobietą, którą darzył ogromnym uczuciem, Ireną.

Wcześniej jego ukochana była ze znanym kierowcą rajdowym i synem słynnego polityka, Andrzejem Jaroszewiczem. Ten nie szanował jej jednak tak, jak później robił to popularny prezenter.

Jak Karol Strasburger poznał drugą żonę?

Gdy Karol Strasburger poznawał Irenę, był już po małżeństwie z Barbarą Burską, która była jego pierwszą żoną. Drugą małżonkę pierwszy raz zobaczył na wyścigach samochodowych w Sopocie. Startował w nich bowiem jej ówczesny partner.

Obydwoje od razu złapali świetny kontakt. Pomimo szybko powstałego uczucia, nie chcieli się ze sobą obnosić. Karol Strasburger miał obawiać się, co może mu się stać, gdy okaże się, że odbił partnerkę syna jednego z najbardziej wpływowych polityków. Jaroszewicz jednak po czasie sam zostawił Irenę, dzięki czemu ta mogła spokojnie pielęgnować relację z prezenterem. W 1981 roku wyszła za niego.

Karol Strasburger stracił ukochaną

Ich małżeństwo trwało przez ponad 3 dekady. Zostało przerwane przez śmierć Ireny w grudniu 2013 roku. Ta 2 lata wcześniej zachorowała bowiem na białaczkę. Choć ostatnie rokowania miały wskazywać na to, że uda jej się wygrać walkę z chorobą, ostatecznie do tego nie doszło.

Karol Strasburger długo nie mógł pogodzić się z odejściem ukochanej, która była dla niego wszystkim. Prawdopodobnie wciąż do tego nie doszło, bo w domu rodzinnym, w którym mieszka już z nową żoną rzekomo znajduje się mnóstwo mebli i pamiątek, które o niej przypominają.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Karol Strasburger odpowiada na krytykę. Prowadzący „Familiadę” obraził uczestniczkę? Jest nagranie
  2. Taki widok ma partner Magdy Gessler w łóżku? 69-latka kusi odsłoniętymi ramionami i zmysłową kreacją
  3. Aleksandra Kwaśniewska przeprasza. Wstydliwe zdjęcie dziennikarki trafiło do sieci i wywołało lawinę komentarzy

Źródło: swiatseriali.interia.pl