Karol Strasburger z partnerką nie kryją się ze swoim uczuciem. 71-letni prezenter Familiady zakochał się 34-letniej kobiecie. Od kilku lat są parą, a poznali się dzięki pracy. Małgorzata Weremczuk jest od niego młodsza o 38 lat. Kim jest?

Życie prywatne Karola Strasburgera nigdy nie cieszyło się takim zainteresowaniem mediów, aż do momentu, gdy aktor związał się z 38 lat młodszą kobietą. Karol Strasburger z partnerką nie kryją się ze swoim uczuciem i wyglądają na szczęśliwych. Kim jest Małgorzata Weremczuk, ukochana gospodarza Familiady?

Karol Strasburger z partnerką młodszą o 38 lat

Karol Strasburger był już dwukrotnie żonaty. Jego pierwsze małżeństwo z aktorką Barbarą Burską nie przetrwało próby czasu i zakończyło się rozwodem. Druga wybranka prezentera Irena Marcińczyk zmarła w 2013 roku. Teraz Strasburger przeżywa drugą młodość, bowiem związał się z 38 lat młodszą od siebie kobietą. Karol Strasburger z partnerką chętnie pojawiają się wspólnie na oficjalnych wydarzeniach, co więcej zdają się nie przejmować złośliwymi komentarzami co do różnicy ich wieku. Karol nie ma dzieci, jednak nie wyklucza, że ta sytuacja może się jeszcze zmienić.

Kim jest Małgorzata Weremczuk?

Małgorzata Weremczuk prywatnie partnerką życiową Karola Strasburgera, jednak to nie wszystko, co o niej wiemy. Para poznała się, kiedy to Małgorzata była menadżerką Strasburgera, a łączyły ich jedynie relacje zawodowe. Kiedy się poznali, ona była tuż po rozwodzie, a Karol już od 5 lat był wdowcem. Relacje biznesowe przerodziły się w uczucie, które trwa do dziś.

Partnerka Karola Strasburgera jest związana z show-biznesem. Jest absolwentką logopedii na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie. W przeszłości była menedżerką wielu gwiazd, m.in. Macieja Kuronia. Mimo że zakochani na co dzień pracują w show-biznesie, niechętnie opowiadają o intymnych szczegółach swojego życia, co więcej Małgorzata ma zamknięte konta w mediach społecznościowych. Myślicie, że ich związek, mimo kąśliwych komentarzy, będzie rósł w siłę? My życzymy zakochanym kolejnych wspólnych lat razem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

facebook.com@karolstrasburger

Karol Strasburger był dwukrotnie już żonaty.