Lelum.pl > Nowości > Karolina: ”Dowiedziałam się, że chłopak mnie zdradza. Zemściłam się, ale nie przewidziałam jednego, teraz mi wstyd”
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 23.09.2020 00:47

Karolina: ”Dowiedziałam się, że chłopak mnie zdradza. Zemściłam się, ale nie przewidziałam jednego, teraz mi wstyd”

michał
fot.pexels.com/ freestocks.org

Karolina pisała – nie mogłam uwierzyć w to, że mój ukochany mnie zdradza. Dowiedziałam się o tym w osobliwy sposób i dlatego głupio postąpiłam. Nie wiedziałam, że przede mną były kolejne przykrości. Jak się okazało, przyjmujemy wiadomość o zdradzie w dwójnasób: albo oskarżamy ukochanego, albo kierujemy swoją złość na tego, z kim nas zdradził.

Karolina podzieliła się swoją historią w sieci. Jak opisała, spotkała ją zdrada, jednak jej reakcja na ten fakt nie była zbyt przemyślana. Zemściłam się, ale nie przewidziałam jednego, teraz mi wstyd – opisuje swoją historię. Niestety nie przewidziała, że jej reakcja jest zbyt gwałtowna, bo mogła uchronić się przed popełnieniem poważnego błędu.

Karolina: nie mogłam uwierzyć, że mnie zdradza

Karolina i Dominik byli bardzo szczęśliwi. Zdarzały się kłótnie, albo pretensje, ale wszystko w granicach normy. Jeśli chodzi o życie seksualne, także układało im się dobrze. Jedyne co przeszkadzało Karolinie to ukradkowe spojrzenia, które jej ukochany wysyłał innym dziewczynom.

– Przeszkadzało mi to, że ogląda się za innymi, ale myślałam, że to normalne. Pewnego dnia dostałam telefon. Po drugiej stronie inna dziewczyna powiedziała łamiącym się głosem, że mamy fajnego chłopaka – opisuje czytelniczka.

Karolina była w szoku. Jak się okazało, jej rozmówczyni właśnie dowiedziała się, że spotyka się z chłopakiem, który jest już zajęty. Postanowiła przestrzec jego dziewczynę i nie spodziewała się tego, co usłyszy.

  1. W sieci pojawiły się porażające zdjęcia z polskiego szpitala. Media ujawniły całą prawdę
  2. Dziennikarz TVP Info padł ofiarą drwin. Szybko zarzucono mu kłamstwo, nic się nie ukryje?
  3. TVP właśnie przekazało wstrząsającą wiadomość. Cała Polska do końca miała nadzieję, niestety potwierdzono najgorsze

Karolina: teraz mi wstyd

– Zamiast wysłuchać jej i postarać się dopytać o szczegóły, zrobiłam coś strasznego. Nie przyjęłam do wiadomości winy Dominika, tylko wyzwałam tę kobietę od najgorszych, zupełnie nie szczędziłam obraźliwych i bardzo wulgarnych epitetów – przyznaje. Zadzwoniła też do jego matki i zaczęła się skarżyć. Ta jednak nie uwierzyła.

Dominik jakoś to wytłumaczył Karoli, mówiąc, że dzwoniła wariatka, która go prześladowała. Minęło kilka miesięcy, kobieta zaszła w ciążę, pobrali się, potem urodziło się drugie dziecko. I przez przypadek dowiedziała się, że od tamtego telefonu Dominik sypiał z przynajmniej dziesięcioma kobietami, o tylu wie, choć teraz przyznaje, że mogło być ich znacznie więcej.

– Jest mi wstyd, że zamiast wtedy zrozumieć, że tamta dziewczyna chciała mnie lojalnie ostrzec i ochronić przed takim człowiekiem, odebrałam to jako babską zazdrość. Nie wiem, co miałam w głowie, żeby oskarżyć o zdradę ją, a nie mojego chłopaka, z którego zrobiłam niewiniątko. On twierdzi, że zdrada to nic takiego. Widać każdy może w tej kwestii mieć zupełnie inne podejście. Gdybym się wtedy inaczej zachowała, dziś na pewno byłabym w innym miejscu i nie czułabym się tak poniżona licznymi zdradami mojego męża. Wyobrażam sobie jaką satysfakcję czuje tamta dziewczyna, która z pewnością wie, w co się wplątałam – kończy swój wpis Karolina.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

karolina

Dominik nie umiał się powstrzymać i ulegał co raz to nowym wdziękom kolejnych pań, małżeństwo, ani dziecko w ogóle mu nie przeszkadzało.

karolina

Karolina skierowała swoją złość na kobietę, która postanowiła powiedzieć jej o tym, że chłopak ją zdradza. Podświadomie zwolniła Dominika z winy.

karolina

Dziś Karola wie, że popełniła błąd i zachowała się nie w porządku. Telefon od kochanki chłopaka nie był złośliwością. Kobieta jest w trakcie rozwodu. Chciałaby zapomnieć o swoim mężu, ale łączą go z nią dzieci.

ZOBACZ TEŻ:

  1. TVP przekazało porażające informacje. Niestety, nie żyje Ryszard Głowacki
  2. Zrobił dziewczynie zdjęcie nad czerwonym jeziorem. Nie zauważyli, co pływa w wodzie, prawda gorsza niż fikcja
  3. Krzysztof Jackowski zdradził swoje dwie, porażające wizje. Jasnowidz zwiastuje wielkie zmiany, mamy się czego obawiać?
  4. Media przekazały najnowsze wiadomości w sprawie zaginionej dziewczynki. Świat tonie we łzach
  5. Wszyscy przekazują dalej i ostrzegają kobiety. Zboczeniec grasuje w centrum miasta
  6. Koszyki w Lidlu mają ukrytą cudowną funkcję. Wielu klientów jej nie zna i wielka szkoda