Karolina Korwin-Piotrowska została zaszczepiona. Dziennikarka poprzez wpis na swoim instagramowym koncie opisała całą procedurę. Jej szczególną uwagę przykuło kilka elementów.

Karolina Korwin-Piotrowska jest kolejną osobą z show-biznesu, która została już zaszczepiona przeciwko COVID-19. Dziennikarka opisała wszystko poprzez swój wpis na Instagramie. Możemy się też z niego dowiedzieć, że podano jej pierwszą dawkę szczepionki od Pfizera.

Już sam początek wpisu dziennikarki zaczyna się bardzo interesująco, ponieważ Karolina Korwin-Piotrowska została przywitana na Stadionie Narodowym przez mężczyznę w mundurze, który nie mógł uwierzyć, że to właśnie ona. Co więcej, dziennikarka zaznaczyła, że był on naprawdę przystojny.

 – „Jezu, to pani!” – mówi na mój widok super miły (i przystojny) chłopak w mundurze- proszę na lewo, potem schody, powodzenia! – pisze Karolina Korwin-Piotrowska.

Karolina Korwin-Piotrowska o swoim szczepieniu

Dziennikarka zaznaczyła również, że mimo dużej ilości osób zgłoszonych do szczepienia, to cała procedura idzie naprawdę sprawnie. Co więcej, osoby, które są odpowiedzialne zarówno za prowadzenie osób na zabieg, jak i sami medycy, którzy go przeprowadzają, są naprawdę mili.

 – W bonusie: terytorialsi nie tylko są mili, cierpliwi, są też nieprzyzwoicie przystojni, lekarze są super mili, a ratownik medyczny przed zrobieniem zastrzyku powiedział mi, że dałby mi dwadzieścia lat. Jak tu nie być zadowoloną? – czytamy.

Znalazł się też element, który przypomina nam o losie osób, które znalazły się w gorszym położeniu niż większość z nas. Mowa oczywiście o osobach, które są leczone na Stadionie Narodowym.

Karolina Korwin-Piotrowska wspomina, że przez szyby widać drugą część kompleksu, w którym przebywają pacjenci. Wspomniała też o swoim przyjacielu, który właśnie walczy z COVID-19. Niestety jego stan nie jest najlepszy, ale powoli wraca do siebie.

 – Jeszcze coś: po drugiej stronie murawy widać sale, w których leżą chorzy. Migają światełka na urządzeniach, chodzą ludzie w białych kombinezonach. Leży tam mój kolega, który dzisiaj napisał, że po raz pierwszy od bardzo dawna usiadł na łóżku bez pomocy – dodaje Karolina Korwin-Piotrowska.

Zobacz zdjęcie: 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez KAROLINA KORWIN PIOTROWSKA???????????? (@karolinakp)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram

Poprzedni artykułByła żona Wiśniewskiego prosi o pomoc. Chodzi o małego chłopca
Następny artykułMateusz Damięcki zwraca się do internautów: „Zaznaczam nadchodzące dni czarnym krzyżykiem, jako z góry przegrane”