Karolina Korwin-Piotrowska w gorzkich słowach skomentowała najnowszą okładkę magazynu Pani. Pojawiły się na niej trzy gwiazdy polskiego show-biznesu: Martyna Wojciechowska, Katarzyna Nosowska i Krystyna Janda. Wielu osobom nie spodobał się mocny retusz, który zastosowali graficy. W tej grupie przeciwników Photoshopa znalazła się również dziennikarka. Grupka trzech lalek niepodobnych do nikogo – skwitowała Korwin-Piotrowska. 

Praktyka korzystania z Photoshopa jest niezwykle powszechna i często stosowana w kolorowej prasie. Okazuje się jednak, że wśród wielu ludzi budzi wielki sprzeciw. Niedawno Karolina Korwin Piotrowska odniosła się do okładki magazynu Pani i nie szczędziła gorzkich słów. Co takiego powiedziała? Poznajcie szczegóły.

Karolina Korwin-Piotrowska o okładce magazynu Pani

Karolina Korwin Piotrowska skrytykowała przesadny retusz zdjęcia, na którym pojawiła się Kasia Nosowska, Martyna Wojciechowska i Krystyna Janda, sugerując, że żadna z kobiet nie jest do siebie podobna. Za pośrednictwem mediów społecznościowych dała upust swoim emocjom:

– Zaiste żenujące, że na okładce gazety promującej się siłą kobiet (jeśli już się odbiorców oszukuje, róbcie to z głową i z czynnymi oczami), zakamuflowanym feminizmem (ostatnio nośny towar, co?), wolnością, jest grupka trzech lalek niepodobnych do nikogo, a już na pewno nie do osób, które podobno na tym zdjęciu, sądząc po podpisach, są – napisała na swoim Instagramie Karolina Korwin Piotrowska. 

Korwin Piotrowska nie kryła zażenowania najnowszą okładką i z ironią przyznała, że mocny retusz może być efektem zemsty grafika:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

– Co wyście tej redakcji, drogie panie, złego zrobiły, jakie grzechy popełniłyście, że zrobili z was kukiełki? Alieny bez historii, charakteru i mocy? Za co, ja się pytam, ta kara? I to w świecie, który tak bardzo uwrażliwiony jest na retusz? Oni wam nawet wyretuszowali błysk i myśl z oka. Szok – dodała Korwin Piotrowska.

Niedługo po publikacji oryginalnej okładki Kasia Nosowska, która słynie z poczucia humoru opublikowała w mediach społecznościowych przerobioną wersję okładki numeru Pani. 

Jak zareagowała Katarzyna Nosowska?

Katarzyna Nosowska z dystansem podeszła do krytycznych uwag i za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała zabawny filmik z wykorzystaniem obrazków. Wytłumaczyła, dlaczego jej wizerunek na okładce odbiega od jej codziennego odbicia w lustrze. Kasia Nosowska wytłumaczyła, że na finalny efekt jest pracą wielu osób: wizażystów, fryzjerów, oświetleniowców i fotografa. Jasno stwierdziła, że to praca zespołowa, ale lubi siebie zarówno w wersji glamour, jak i w wersji codziennej. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Young Multi miał poważny wypadek. Trafił do szpitala, co się dokładnie stało?
  2. Dominika Gwit wystąpiła w X-Factorze! Jurorzy byli zachwyceni jej głosem
  3. Młoda żona prowadzącego „Dzień Dobry TVN” marzy o drugim dziecku. Niestety, jest poważnie chora

ZOBACZ ZDJĘCIA:

karolina korwin piotrowska
instagram.com @nosowska.official

Przerobiona wersja okładki, którą opublikowała Katarzyna Nosowska.