Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Karolina Małysz jest niezwykle skromna. Oto, jak wygląda teraz jej życie
Martyna Pałka
Martyna Pałka 03.12.2022 21:54

Karolina Małysz jest niezwykle skromna. Oto, jak wygląda teraz jej życie

Karolina Małysz
fot. KAPiF

Karolina Małysz od małego musiała mierzyć się z olbrzymim zainteresowaniem mediów i fanów swojego taty. Pomimo ogromnej popularności, nigdy nie przyszło jej do głowy, aby wykorzystać sławę Adama Małysza i wypromować się na celebrytkę. Czym obecnie się zajmuje?

Córka legendarnego polskiego skoczka narciarskiego jest niesamowicie skromną i spokojną dziewczyną, która preferuje życie z dala od blasku fleszy i czerwonych dywanów.

Jakiś czas temu Karolina Małysz świętowała pierwszą rocznicę swojego ślubu. Obecnie wiedzie bardzo spokojne życie i choć zawodowo zajmuje się social mediami, sama nie zamierza stawać się influencerką. Teraz zdecydowała się opowiedzieć trochę o swoim dzieciństwie.

Karolina Małysz w dzieciństwie obawiała się swojego taty

Jak sama mówi nagła sława i popularność Adama Małysza, związana z jego ogromnymi sukcesami sportowymi, odbiła się na całej jego rodzinie. Żona i córka skoczka narciarskiego praktycznie nie widywały się ze sportowcem, co przyczyniło się do tego, że Karolina Małysz, jako jeszcze mała dziewczynka, obawiała się swojego taty.

– Dla mnie taki świat był normalny, bo ja innego nie znałam (…). Bałam się taty, bo nie widziałam go na co dzień. Ja jestem taką trochę córeczką tatusia. Później tata był już dla mnie całym światem – wyznała po latach córka sportowca w programie „Dzień Dobry TVN”.

Mimo ogromnej rozpoznawalności taty, dziewczyna nigdy nie zapragnęła wkroczyć w świat polskiego show-biznesu. Na początku swoją karierę zawodową wiązała z migracjami międzynarodowymi i właśnie na takim kierunku studiów obroniła swój licencjat.

Później jednak zrozumiała, że mimo tego, jak bardzo fascynuje ją ta branża, nie jest to coś, z czym zamierza wiązać swoją przyszłość. Dlatego też magisterkę zrobiła z czegoś całkowicie innego.

Migracje są niezwykle ciekawe, ale to nie to, co chciałam robić w życiu. Magisterkę kończę na Zarządzaniu w Mediach Społecznościowych i tym też obecnie się zajmuję – opowiadała Karolina Małysz w rozmowie z portalem „Sportowe Fakty”.

Karolina Małysz niedawno świętowała pierwszą rocznicę ślubu

Prywatnie córka Adama Małysza jest szczęśliwie zakochana i niedawno razem z mężem obchodziła pierwszą rocznicę ślubu. Para powiedziała sobie sakramentalne „tak „4 września 2021 roku.

Jak wyznał kiedyś sam Adam Małysz, on i jego żona bardzo dobrze dogadują się z zięciem i cieszą się szczęściem swojej jedynej córki.

– Jeździ raczej rekreacyjnie, przede wszystkim motocyklem crossowym, czasem na quadzie. Razem jeździliśmy samochodem i mogę powiedzieć, że dobrze prowadzi. Wysportowany, fajny chłopak. Ja i żona lubimy go – opowiadał w 2020 roku skoczek narciarski.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. „Muszę być przy nim”. Joanna Koroniewska w ostatniej chwili wszystko odwołała. Poinformowała o chorobie dziecka