Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Karolina Małysz nie spodziewała się takich problemów po ślubie. Chodzi o teściów, będzie musiała się przyzwyczaić
Weronika Dadok
Weronika Dadok 22.09.2021 18:06

Karolina Małysz nie spodziewała się takich problemów po ślubie. Chodzi o teściów, będzie musiała się przyzwyczaić

Adam małysz
fot. instagram.com/karolina_malysz

W związku ze zwiększoną popularnością Izy Małysz w ostatnim czasie, również ślub Karoliny Małysz nie był obojętny dla mediów. Choć wydarzenie miało być utrzymane w tajemnicy, sieć huczała od nowinek związanych z tymi radosnymi chwilami w życiu Małyszów.

Za parą piękna ceremonia. Choć znali się już dużo wcześniej, zauważyli pewną zmianę po zawarciu oficjalnego związku małżeńskiego.

Karolina Małysz opowiedziała o zmianach po ślubie

Zaraz po ślubie Karolina Małysz stwierdziła, że nie zmieniła się w znaczący sposób relacja z jej partnerem. Okazuje się, że musi się jednak przyzwyczaić do jednej kwestii.

Cieszę się, że jesteśmy po ślubie, ale z Kamilem jesteśmy ze sobą osiem lat, dlatego nie poczuliśmy jakieś różnicy. Bardziej się przyzwyczajamy do tego, żeby do teściów mówić mama i tata i to się tylko zmieniło – przyznała Karolina Małysz.

Na łamach Plotek.pl dowiedzieliśmy się także, że para młoda chciała zachować fakt związany ze ślubem dla siebie. Jednak nie wszystko poszło zgodnie z myślą, a zainteresowanie ze strony mediów pojawiło się bardzo szybko.

Źródło: Plotek.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Grażyna Kohut nie żyje