Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Karolina Małysz w podróży poślubnej. Mamy kolejne zdjęcia młodej pary
Karol Osiński
Karol Osiński 13.09.2021 17:58

Karolina Małysz w podróży poślubnej. Mamy kolejne zdjęcia młodej pary

fot. instagram.com/kamil_czyz

Karolina Małysz wybrała się w podróż poślubną ze swoim ukochanym, Kamilem Czyżem, którą zafundowali im rodzice Pana młodego. Świeżo upieczone małżeństwo wypoczywa na wyspie Santorini skąd pochwalili się pierwszą, wspólną fotografią.

Po siedmiu latach związku Karolina i Kamil powiedzieli sobie oficjalne tak. Ich wspólna droga przez życie rozpoczęła się wycieczką na słoneczną, grecką wyspę. Już początek pobytu jest dla nich bardzo ciekawy.

Karolina Małysz i Kamil Czyż w podróży poślubnej

Początkowo Karolina i Kamil mieli w planach, by ich ślub i wesele odbyły się w ciszy, bez medialnego rozgłosu, jednak kiedy dowiedzieli się oficjalnej daty uroczystości, zdecydowali się nie trzymać jej w ciszy. Ich rodzina również pochwaliła się nią w mediach społecznościowych.

– Zamieszanie było ogromne. Staraliśmy się utrzymać datę ślubu w tajemnicy, ponieważ uważamy, że jest to bardzo prywatna uroczystość, którą chcieliśmy spędzić w gronie rodziny i przyjaciół. Natomiast, gdy dowiedzieliśmy się, że data wyszła na jaw, uznaliśmy, że nie ma sensu się już ukrywać i sami pochwaliliśmy się naszym szczęściem w mediach społecznościowych – cytuje słowa Karoliny Małysz portal Jastrząb Post.

Kiedy szał weselny opadł para wybrała się na ufundowaną przez rodziców Kamila Czyża podróż poślubną. Wypoczywają w miejscowości Perissa na greckiej wyspie Santorini. Sam początek ich pobytu jest już bardzo ciekawy.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Wstaliśmy o 5 rano, żeby przejechać 30 km do miasteczka Oia i zobaczyć wschód słońca. Warto było – napisała na InstaStories Karolina.

Na swoim profilu ich wspólne zdjęcie udostępnił także ukochany córki Izy i Adama Małyszów.

Zobacz zdjęcia:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Kamil Czyż (@kamil_czyz)

Karolina Małysz

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Skandal po ślubie Julii Królikowskiej. Młoda para złamała prawo

Źródło: jastrzabpost.pl

\