Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Karolina Małysz wyznała, gdzie poznała swojego męża
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 25.09.2021 22:53

Karolina Małysz wyznała, gdzie poznała swojego męża

Karolina Małysz
instagram.com/karolina_malysz/

W ostatnich miesiącach cała Polska żyła przygodami rodziny Małyszów. Iza Małysz próbowała swoich sił w „Tańcu z gwiazdami”, a jej córka wyszła za mąż. Teraz dziewczyna wyznała, gdzie poznała swojego męża.

Ślub Karoliny Małysz nie schodził z nagłówków gazet przez wiele dni. Także my dzieliliśmy się szczegółami na temat wesela córki Adama Małysza, a później – raportowaliśmy informacje o ich podróży poślubnej.

Już wcześniej było wiadomo, że Karolina i jej wybranek – Kamil, zanim wzięli ślub, byli parą od ośmiu lat. Niedawno kobieta podzieliła się na Instagramie kolejną ciekawą wiadomością.

Karolina Małysz i Kamil Czyż – jak długo się znają?

Karolina Małysz-Czyż regularnie publikuje posty na swoim profilu na Instagramie. Obserwuje ją już ponad 28 tysięcy osób. Ostatnio podzieliła się fotografiami z sesji ślubnej, często dzieli się też kadrami z codziennego życia.

Podczas podróży poślubnej postanowiła zorganizować dla swoich obserwatorów sesję Q&A. Fani zadawali jej pytania, na które odpowiadała na Instastories.

Wielu internautów pytało ją o ślub, a Karolina śmiało dzieliła się różnymi szczegółami. Jedna z osób zapytała, gdzie poznała ona swojego męża.

Odpowiedź Karoliny Małysz zaskoczyła wszystkich. Okazało się, że kobieta poznała Kamila już w przedszkolu. Zna go zatem od 20 lat, podczas gdy parą są od ośmiu.

A Wy kiedy poznaliście swoich partnerów i partnerki? Macie jakieś ciekawe historie?

Źródło: sport.se.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Jacek Iwaszko wyszedł z „Milionerów” z czekiem na milion zł. Wiemy, jaki przelew dostanie naprawdę