Jedna z najpopularniejszych polskich modelek, Karolina Pisarek zakaziła się koronawirusem. Jak podaje Plotek dziewczyna ma przechodzić chorobę z bardzo poważnymi objawami. Sprawa nabrała powagi do tego stopnia, że zmuszona była skorzystać z pomocy służb medycznych.

Pandemia koronawirusa w dalszym ciągu nie daje powodów do optymizmu. Zakażenia w dalszym ciągu są odnotowywanie w skali powyżej 10 tys. dziennie, a jedną z osób, których dosięgnęła choroba, jest Karolina Pisarek.

Karolina Pisarek zakaziła się koronawirusem

Do mediów w dalszym ciągu napływają informacje o kolejnych osobach z polskiego show-biznesu, które zakaziły się koronawirusem. Jedną z takich osób jest znany m.in. z serialu Klan aktor Jacek Borkowski, który poprosił fanów o wsparcie.

Niestety w dalszym ciągu w sieci i nie tylko można spotkać osoby, które publicznie lekceważą COVID-19, mimo iż szpitale są coraz bardziej zapełnione, brakuje wolnych łóżek i codziennie odnotowywana jest niepokojąca liczba zgonów.

Dziś kraj obiegła informacja o śmierci pewnej 30-latki. Przyczyną zgonu miał być właśnie koronawirus. Kobieta była w ciąży i osierociła dwójkę dzieci. Więcej na ten temat przeczytacie >tutaj<.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Niestety to nie koniec fatalnych informacji. Jedna z czołowych polskich modelek, Karolina Pisarek zakaziła się COVID-19. Portal plotek.pl zdołał się dowiedzieć, iż dziewczyna ma przechodzić zakażenie bardzo poważnie.

Jedna z osób z otoczenia Pisarek zdradziła, że jej stan okazał się na tyle poważny, iż w pewnym momencie konieczna stała się interwencja służb medycznych. Karolina miała odczuwać poważne duszności, a jej stan pogarszał się każdego dnia:

– Rano zaczęła się dusić tak, że musiała przyjechać karetka. Podany tlen i działania sanitariusza pomogły. Dzięki temu modelka zrezygnowała z wyjazdu do szpitala, aby odstąpić miejsce bardziej potrzebującym – czytamy.

Koronawirus w Polsce. Stan na 17 kwietnia

Ministerstwo zdrowia bezustannie podaje informacje dotyczące stanu pandemicznego w Polsce. Od kilku dni odnotowywane są liczby powyżej 10 tys. dziennych zakażeń koronawirusem.

Dziś przed południem poinformowano o kolejnych 15 763 potwierdzonych przypadkach, z czego najwięcej dotyczyło województw: śląskiego (2691) oraz mazowieckiego (1999). Zalecamy szczególną ostrożność i stosowanie się do zasad reżimu sanitarnego.

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Karolina Pisarek (@karolina_pisarek)

Karolina Pisarek zakaziła się koronawirusem. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: 

Źródło: plotek.pl 

Poprzedni artykułSiostra Godlewskiej pokazała materiał z interwencji policji w domu Esmeraldy. „Mam wyrwane serce”
Następny artykułNie żyje Andrzej Żak. Odszedł kolejny wspaniały artysta
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl