Karolina Pisarek stała się znana dzięki dotarciu do finału 5. edycji programu „Top Model”. Później jej kariera nabrała tempa, a ona sama stała się gwiazdą stacji TVN. Dziś wychodzi za mąż – kim jest jej ukochany?

W przeszłości Karolina związana była między innymi z kucharzem Damianem Kordasem, modelem Danielem Matsunagą i rajdowcem Jamie Camarą. To jednak Roger Salla zdobył jej serce i rękę.

Karolina Pisarek wychodzi za mąż. Kim jest ukochany modelki?

Para zaręczyła się w sierpniu 2021 roku. Ostatnio ich przygotowania do ślubu nabrały tempa – były też relacjonowane w specjalnym cyklu reportaży w programie „Pisarek mówi tak” w „Dzień dobry TVN”.

Gwiazda, której udział w ostatniej edycji show Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo” odbił się głośnym echem ze względu na jej konflikt z Michałem Wiśniewskim, ma obecnie powody do radości.

8 czerwca jej ukochany Roger obchodził urodziny. „Dziękuje za Twą troskę, miłość, uprzejmość, przyjaźń. Jestem największą szczęściarą, ze to właśnie Ty zostaniesz moim mężem już wkrótce” napisała wtedy na Instagramie gwiazda.

Kim jest wybranek modelki? Roger Salla może pochwalić się ciekawym życiorysem. Ma 29 lat i spore doświadczenie na boisku piłkarskim. Działał w niemieckich klubach VfL Obereiseshen i SV Leingarten. Współpracował też z Legią Warszawa i Polonią.

Ukończył studia w Polsce, na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, by później zdobywać kolejne kwalifikacje na University of Bradford w Anglii, gdzie studiował zarządzanie przedsiębiorstwem międzynarodowym.

Studia te z pewnością przydają mu się w życiu, ponieważ obecnie pracuje on jako wiceprezes do spraw finansów w firmie z branży e-commerce, która należy do jego ojca, znanego biznesmena i milionera.

Roger i Karolina poznali się podczas treningów boksu. Do zaręczyn doszło stosunkowo szybko, podczas ich wspólnych wakacji na Malediwach. Media donoszą, że pierścionek z diamentem wart był 200 tysięcy złotych.

Równie kosztowne była willa w Warszawie, w jakiej zamieszkali. Portal Pudelek informuje, że kosztowała około pięciu milionów złotych. Jesteście ciekawi, jak przebiegać będzie wesele?

Zobacz zdjęcia:

Źródło: Pudelek

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ujawniono, jakie majątki zgromadzili członkowie rodziny królewskiej. Kwoty przyprawiają o zawrót głowy
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Zygmunt Chajzer zabrał głos ws. syna. Aferę skomentował krótko i dosadnie