Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Karolina Pisarek zdradziła, ile dostała w kopercie z okazji ślubu. Przelewy były na jeszcze większe sumy
Martyna Pałka
Martyna Pałka 25.07.2022 11:05

Karolina Pisarek zdradziła, ile dostała w kopercie z okazji ślubu. Przelewy były na jeszcze większe sumy

Karolina Pisarek
Instagram/karolina_pisarek

Media wciąż jeszcze żyją niedawnym ślubem modelki Karoliny Pisarek i milionera Rogera Salli. Teraz gwiazda programu „Top Model” wyjawiła, ile otrzymała od swoich gości w weselnych kopertach.

Influencerka wyznała, że nawet ogromne kwoty, które znalazły się w kopertach oraz zostały im przekazane za pomocą przelewów, nie były w stanie pokryć kosztów organizacji wystawnego wydarzenia.

Karolina Pisarek wyjawiła, ile otrzymała w kopertach od gości

Ślub modelki i jej ukochanego z pewnością był jednym z największych wydarzeń medialnych w naszym kraju. O zainteresowanie portali i magazynów dbała również sama Karolina Pisarek, która z chęcią opowiadała, najpierw o przygotowaniach do wesela, a później o odczuciach towarzyszących jej po całym tym zdarzeniu. Teraz gwiazda wyjawiła, ile udało jej się otrzymać od gości w ślubnych kopertach. Okazało się, że oprócz tradycyjnej formy prezentu para młoda otrzymała również liczne przelewy od zaproszonych bliskich.

Karolina Pisarek szczerze o kwotach, jakie znalazły się w kopertach od gości

Gwiazda, która swoją popularność zawdzięcza programowi „Top Model” udzieliła niedawno szczerego wywiadu, w którym zdradziła, jakie kwoty znalazły się w otrzymanych podczas wesela kopertach. Karolina Pisarek wspomniała także o jednym wyjątkowym prezencie, który całkowicie skradł jej serce.

– Głównie dostaliśmy koperty. Był też na przykład przepiękny prezent: układ gwiazd z tego wieczoru. To już wisi na naszej ścianie w domu i to jest naprawdę taki prezent, który jak na niego się patrzy to, aż zapiera dech w piersiach — opowiedziała modelka podczas rozmowy z portalem „Pomponik”.

Okazało się, że kwoty, jakie zaproszeni goście podarowali parze młodej, naprawdę mogą szokować. Karolina Pisarek wyznała, że oprócz tradycyjnych kopert otrzymali także mnóstwo przelewów, rekordzistą był ten na 100 tysięcy złotych. Mimo hojnych prezentów zakochanym nie udało się w ten sposób pokryć kosztów wystawnego wesela. Gwiazda zdradziła również, że część rzeczy została opłacona dzięki zasadom barteru.

– Koperty otwieraliśmy właściwie z Rogerem i zapisywaliśmy wszystko w notatniku. Patrzyliśmy, czy nam się troszkę zwróciło. Największa kwota w kopercie nie przelewem? Bo jeszcze były przelewy! W kopercie to największa kwota pojawiła się 20 tysięcy, a przelewem 100 tysięcy — przyznała Karolina Pisarek.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Klaudia El Dursi trafiła pod kroplówkę po weselu Karoliny Pisarek. „Nie jest dobrze”
  2. Maciej Kurzajewski zahipnotyzowany na wizji w „Pytaniu na śniadanie”. Zamknął oczy i „odleciał”
  3. Małgorzata Tomaszewska urodziła dziecko i odważyła się na gorącą sesję. Prezenterka PnŚ chciała coś udowodnić

Źródło: Pudelek