Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Karolina Sawka uwielbia eksperymentować z wyglądem. Teraz postawiła na radykalną zmianę
Robert Głowacki
Robert Głowacki 02.09.2019 16:35

Karolina Sawka uwielbia eksperymentować z wyglądem. Teraz postawiła na radykalną zmianę

Karolina Sawka
filmpolski.pl

Karolina Sawka podbiła serca polskich widzów w 2001 roku, gdy wcieliła się w rolę Nel w kultowym już filmie W pustyni i w puszczy. Dziś ma już 28 lat i wyrosła na piękną kobietę, co więcej przeszła niemałą metamorfozę i jest nie do poznania. Największą zmianą jest szalona fryzura. Jesteście ciekawi, jak wygląda obecnie?

W pustyni i w puszczy to film, który pamięta niemalże każdy z nas. W rolach głównych zobaczyliśmy Adama Fidusiewicza oraz Karolinę Sawkę. Aktorowi udało się na dłużej pozostać w show-biznesie, jednak Karolina od momentu spektakularnego debiutu schowała się w cieniu. Mimo że Karolina Sawka sporadycznie pojawia się na ekranach, to jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, na których prezentuje się ostatnio w szalonych dredach.

Co teraz robi Karolina Sawka?

Karolina Sawka dała się poznać polskim widzom jako Nel w filmie W pustyni i w puszczy. 10-letna wówczas dziewczynka oczarowała wszystkich swoją urodą, a także urokiem osobistym. Od swojego debiutu nie pojawiała się już na ekranie, jednak ostatnio głośno zrobiło się o niej za sprawą jej Instagrama. Teraz jest już 28-letnią piękną kobietą, która nie boi się szaleństw, o czym świadczy jej nowa fryzura. Filmowa Nel ma dredy, które chętnie pokazuje na swoim profilu.

td_block_13 limit=”1″ post_ids=”116126”]

Jesteście ciekawi, jak potoczyło się jej dorosłe życie już po W pustyni i w puszczy? Okazuje się, że wcale nie porzuciła aktorstwa. W 2013 r. dostała się do szkoły filmowej w Łodzi. Od 2017 r. gra w spektaklu Jabłko w Teatrze Żelaznym w Katowicach.

Od czasu do czasu pojawiała się jako gość w programach telewizyjnych m.in: Dzień Dobry TVN, czy Pytanie na śniadanie. Od 2018 r. Karolina Sawka gra również w M jak miłość. Wciela się w rolę Kaliny Marczewskiej. Trudno już zauważyć jakiekolwiek podobieństwo do filmowej Nel, szczególnie od czasu, gdy zaczęła nosić dredy.

Jak dbać o dredy?

Karolina Sawka postawiła na dredy, co jest dość odważną decyzją, ponieważ ich pielęgnacja wymaga o wiele więcej wyrzeczeń, niż w przypadku zwykłej fryzury. Jak dbać o dredy? W tej sprawie porozmawialiśmy z fryzjerką Aleksandrą Janasz.

– Pielęgnacja dredów jest nieco bardziej skomplikowana, niż pielęgnacja zwykłych włosów. Zaczynając od początku musimy pamiętać, aby odczekać miesiąc od ich zrobienia do pierwszego mycia. Potem stopniowo możemy ten dystans skracać, a kiedy dredy będą już mocno zbite możemy myć je, kiedy chcemy. Najlepiej używać specjalnych szamponów do dredów, które poprawią ich kondycję, a także sprawią, że te nie będą się wysuwały. Należy przede wszystkim pamiętać, aby nigdy nie suszyć dredów suszarką, ponieważ wtedy wychodzą włosy z dredów i niszczy się cały efekt – powiedziała Aleksandra Janasz w rozmowie z lelum.pl

Dredy w przypadku aktorki to spory akt odwagi, ponieważ charakterystyczne uczesania zamykają drogę do wielu ról. Zobaczcie jak teraz wygląda filmowa Nel! Zmieniła się?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Karolina Sawka

Karolina Sawka na planie W pustyni i w puszczy, 2001 rok.

Karolina Sawka

Aktorka obecnie.

Karolina Sawka

Jak wam podoba się w dredach?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kobiety są mistrzyniami promocji! W jaki sposób jeszcze Polki oszczędzają?
  2. Pani Irenka od 30 lat nie je mięsa. ”Mam 93 lata i nie mam na co umrzeć”
  3. Nastolatka wysłała mamie zdjęcie swojego pokoju. Kobieta zauważyła jeden niepokojący szczegół
  4. Miała dość bałaganu męża. By go zawstydzić, założyła konto, które podbija Instagram
  5. Ksiądz zażądał od pary młodej dwukrotnie większej stawki za ślub. Powód jest oburzający
  6. 10 faktów o Zbigniewie Wodeckim. Nie każdy o tym wiedział!
  7. Znaleźli dwa porzucone psy. Miały niepokojący nienaturalny kolor sierści, podano zasmucającą przyczynę