Karolina Sawka i jej chłopak chętnie publikują zdjęcia na Instagramie. Każda pojawienie się pary w mediach społecznościowych natychmiast wzbudza ogromne zainteresowanie. Razem wyglądają świetnie! Niektórzy mają jednak wątpliwości, czy parę rzeczywiście coś łączy…

Cała Polska pokochała ją za rolę Nel w filmie W pustyni i w puszczy z 2001 roku. Ta urocza dziewczynka wyrosła na piękną i utalentowaną kobietę, która zapowiada się na jedną z największych gwiazd młodego pokolenia aktorów. I jak wiele 27-latek nie stroni od Instagrama. Karolina Sawka i jej chłopak regularnie wrzucają wspólne zdjęcia, a każde zbiera co najmniej kilkaset polubień. A może sympatyczny mężczyzna jest tylko przyjacielem, a nawet krewnym aktorki? Dowiedz się!

Karolina Sawka i jej chłopak: z kim się spotyka?

Na temat związków Karoliny Sawki krąży wiele plotek, podsycanych przez fanów aktorki, którzy pragną poznać szczegóły odnośnie do każdego aspektu jej życia. Z kim spotyka gwiazda W pustyni i w puszczy?

Młoda kobieta regularnie publikuje na Instagramie zdjęcia w towarzystwie pewnego ciemnowłosego i zielonookiego mężczyzny. Wielbiciele talentu aktorskiego Sawki szybko wyciągnęli wniosek: na pewno są parą! Naszym zdaniem na podstawie fotografii dostępnych na profilu gwiazdy trudno wydać ostateczny werdykt. 

Karolina Sawka spotyka się z Maciejem Musiałowskim?

Jeszcze ponad rok temu cały show-biznes huczał od plotek, że Karolina Sawka spotyka się ze swoim kolegą po fachu Maciejem Musiałowskim. Jak poinformował portal plotek.pl, Sawka i Musiałowski pojawili się we dwoje na premierze filmu Soyer. Podczas pozowania na ściance mieli trzymać się za ręce oraz zachowywać jak typowa para. 

– W listopadzie odbyła się premiera filmu Soyer, w którym główną rolę gra Maciej Musiałowski, którego znamy głównie z roli Ksawerego Kryńskiego w serialu Druga szansa. Towarzyszyła mu urocza brunetka… Karolina Sawka! Możemy się domyślać, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Na wydarzeniu nie szczędzili sobie czułości. Trzymali się za ręce i ciepło na siebie spoglądali – podaje plotek.pl. Czy wrażenie było słuszne?

Ostatecznie ani Karolina Sawka, ani Maciej Musiałowski nie potwierdzili, że rzeczywiście łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Najwyraźniej aktorka należy do grona gwiazd, które wolą rozdzielać życie zawodowe i prywatne oraz zachować maksimum prywatności. Niezależnie od tego, czy Sawkę i mężczyznę ze zdjęć łączy coś więcej, czy nie, życzymy im wszystkiego dobrego!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

karolina sawka i jej chłopak
fot. instagram.com @sawkowska

Karolina Sawka zasłynęła rolą Nel w adaptacji powieści W pustyni i w puszczy

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułJak zrobić slime/glutka w domu? To prosta i świetna zabawa
Następny artykułSchronisko na Paluchu z REKORDOWYMI adopcjami! Nigdy nie było tam tak mało zwierząt
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.