Karolina Szostak przeżyła wielką traumę. W rozmowie z magazynem Viva! przyznała, jak trudne przeżycia ma za sobą. Skutki tego dramatycznego doświadczenia są odczuwalne dla niej do dzisiaj. Dziennikarka wcześniej nie wspominała o tym, co ją spotkało, mogła nigdy nie odzyskać sprawności.

Karolina Szostak, dziennikarka i prezenterka telewizyjna Polsatu  przyznała w rozmowie z Vivą!, że jej udział w Tańcu z Gwiazdami nie był dla niej taki prosty. Okazuje się, że dziennikarka miała kłopot z zapamiętywaniem choreografii. To zaledwie jeden z wielu skutków traumatycznego wydarzenia, jakie przeżyła w przeszłości.

Karolina Szostak była sparaliżowana

W szczerej rozmowie z magazynem Viva! dziennikarka przyznała, że w wieku 15 lat przeżyła wypadek samochodowy, którego skutki odczuwa do teraz. Połowa jej ciała została wówczas sparaliżowana:

Wyglądałam źle. Miałam zeza rozbieżnego, miałam opadające oko, usta. Ale najważniejsze było, że głowa zaczęła pracować – opowiedziała w wywiadzie dla Vivy! gwiazda.

To jednak nie wszystko. Powrót do sprawności zajął dziennikarce trochę czasu.

– Nie, nie żyłam w lęku, że nie będę mogła chodzić, bo w miarę szybko chodzić zaczęłam. Tylko cała reszta długo dochodziła do siebie – wspomina trudny czas dziennikarka.

  1. 6-letnia dziewczynka skarżyła się na ból nosa. Po prześwietleniu lekarze zbledli, natychmiast przeprowadzili operację
  2. Żałoba, oczy pełne łez, rozpacz, córka Magdy Gessler zmarła w strasznych okolicznościach. Po latach gwiazda TVN wszystko opowiedziała
  3. Na operacje plastyczne wydała prawie 2 miliony, przeszła aż 50 zabiegów. Było warto?

Skutki wypadku Karolina Szostak odczuwa do dziś

Dziennikarka wspomina, że już po trzech tygodniach od wypadku zaczęła siadać i otwierać oczy. To wielki postęp przy tego rodzaju urazach. Dzięki operacji na otwartej czaszce prezenterce udało się szybko wrócić do zdrowia. Jednak skutki tak poważnej operacji odczuwa do dziś.

– Bo jest naturalne, że jak powietrze dostaje się do głowy, to potem jest zagrożenie padaczką. Inaczej też głowa boli, inaczej się czasami czujesz, inaczej reagujesz. I ten lęk zostaje, że boli cię głowa, a ty wyobrażasz sobie, że masz tam tętniaka, krwiaka – tłumaczy dziennikarka w rozmowie z Vivą!.

Z powodu operacji dziennikarka ma kłopoty z błędnikiem i koordynacją ruchową. Udział w programie Taniec z gwiazdami nie był dla niej łatwy, ponieważ zapamiętanie choreografii było dla niej bardzo trudne. Na szczęście dziś dziennikarka czuje się dobrze, a jej osoba wciąż przykuwa uwagę. Szczególnie kwestia jej fenomenalnej metamorfozy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

karolina szostak
fot. instagram.com/karolinaszostak

Dziennikarka przyznała, że przeszła paraliż, na szczęście udało jej się wrócić do formy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje ceniony i legendarny rysownik. Był autorem najsłynniejszego logotypu miasta, zmarł nagle
  2. W nocy zebrali sztab kryzysowy. Był premier Morawiecki, sytuacja jest tragiczna, wielka ewakuacja
  3. Sklepy podnoszą ceny najpopularniejszych produktów? Niewyobrażalne, ile zapłacimy za masło
  4. Mama zamordowanej Joasi czekała na jeden moment 24 lata. Poruszające pożegnanie wywołuje morze łez
  5. Antek Królikowski znów do wzięcia. Aktor rozstał się z Katarzyną Dąbrowską, była partnerka opublikowała smutny wpis
  6. Porażające doniesienia o Antku Królikowskim. W sieci pojawiła się pożegnalna wiadomość

źródło: plotek.pl, Viva!

 

Poprzedni artykułRozwiodła się z mężem, który znęcał się nad nią i dziećmi. Po 10 latach dostała list, odebrało jej mowę
Następny artykułDziś nad Polską znów burze i nawałnice. IMGW wydało żółte i pomarańczowe alerty, gdzie będzie najgorzej?
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.