Karolina Szostak z okazji Dnia Kobiet na swoim Instagramie zamieściła bardzo odważne zdjęcie. Prezenterka pozuje przed obiektywem w sukience o bardzo głębokim dekolcie. Fani oszaleli i nie szczędzili komplementów pod adresem dziennikarki w komentarzach.

Metamorfoza, jaką przeszła Karolina Szostak, wciąż budzi wiele emocji. Prezenterka Polsatu znana była wcześniej ze swoich kobiecych, bardziej krągłych kształtów. W ciągu ostatnich lat Szostak zrzuciła kilkanaście kilogramów i zmieniła się nie do poznania. Teraz chętnie pokazuje się w odważniejszych stylizacjach, co zachwyca jej fanów. Najnowsze zdjęcie na Instagramie z głębokim dekoltem wzbudziło niemałą sensację w Internecie.

Karolina Szostak w odważnym dekolcie pozdrawia fanów

Metamorfoza, jaką przeszła Karolina Szostak, jest bezapelacyjnie jedną z najbardziej spektakularnych, jakie widział nasz rodzimy show-biznes. Gwiazda z okazji Dnia Kobiet na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie w bardzo głębokim dekolcie. Fani oszaleli na punkcie dekoltu prezenterki. Nie ma co się dziwić, Karolina na zdjęciu promienieje, a jej kusa sukienka dodaje tylko odrobinę pikanterii. Dla wielu kobiet Karolina Szostak jest inspiracją, jak można zawalczyć o swoją sylwetkę.

Dekolt wymiata!
Piękna jesteś Karolina uśmiechnięta zawsze śliczna czy wolna
Super ciałko i ładny biuścik
Pani Karolinko niesamowicie pani wygląda jak nie jedna osiemnastka. Także składam pani najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Kobiet. – czytamy w komentarzach pod zdjęciem.

Ile waży Karolina Szostak?

Karolina Szostak zmieniła się nie do poznania. Dziennikarka przeszła niesamowitą metamorfozę, tracąc na wadze ponad 30 kilogramów. W wywiadzie dla Gali gwiazda zdradziła, ile waży po swojej przemianie i przyznała, że schudła 30 kilogramów i obecnie mieści się w rozmiar 36. Przy wzroście 1648 cm gwiazda musi ważyć około 60 kilogramów.

Dziennikarka nawet przy większych kształtach wyglądała bardzo dobrze i była obiektem westchnień dla wielu mężczyzn. Teraz po swojej niesamowitej przemianie wygląda jeszcze lepiej, co więcej starała się inspiracją dla wielu kobiet po 40, które starają się zmienić swoje życie. Karolina Szostak wydała nawet kilka książek, w których opisuje swoje zmagania z sylwetę. Podoba wam się metamorfoza Karoliny?

Karolina Szostak
instagram.com@karolinaszostak

Karolina Szostak pokazała zdjęcie z głębokim dekoltem.

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Anna Mucha w kręconych włosach. Aktorka zaskoczyła nową fryzurą
  2. Kim jest partner Mariety Żukowskiej? Razem wychowują córkę
  3. Maja Ostaszewska o dorastaniu w buddyzmie. „Dzieci straszyły mnie księdzem i piekłem”
  4. Gdzie mieszka Ewa Drzyzga? Dziennikarka ma aż 260 km do Warszawy!