Karolina Szostak schudła tak bardzo, że zaczęła wzbudzać zaniepokojenie fanów. Gwiazda to cień dawnej siebie. Wcześniej wszyscy kibicowali dziennikarce w staraniach o wymarzoną sylwetkę. Teraz obawiają się poważnie o jej zdrowie. 

Gwiazdy nie mają łatwo! Każda utrata kilogramów lub przybranie na wadze są natychmiast skrupulatnie odnotowywane przez bystre oko fanów. Ich uwadze nie uszedł fakt, że Karolina Szostak schudła kilkadziesiąt kilogramów. Wcześniej dziennikarka mogła pochwalić się ultrakobiecą figurą. Teraz coraz bardziej przypomina wyglądem modelkę. Czy powinniśmy zacząć się martwić?

Jak Karolina Szostak schudła?

Wszyscy widzowie Polsatu kibicowali Karolinie Szostak w staraniach o utratę wagi. Chociaż nadal była niezwykle atrakcyjną kobietą, nie czuła się dobrze ze swoimi krągłościami i dlatego zdecydowała na odchudzanie.

Jak informuje portal onet.pl, Karolina Szostak schudła dzięki stosowaniu tak zwanej diety dr Dąbrowskiej. Chodzi o popularny wśród gwiazd sposób na utratę wagi, polecający na wprowadzeniu do jadłospisu ogromnych ilości warzyw i owoców. Są one podawane w formie koktajli albo sałatek, które oczyszczają organizm z toksyn i korzystnie wpływają na zdrowie. 

Według ustaleń wp.pl Karolina Szostak schudła w ten sposób aż trzydzieści kilogramów. Było wyraźnie widać, że dziennikarka zaczęła czuć się lepiej we własnym ciele. Jednak ostatnio dało się zauważyć, że gwiazda w zrzucaniu wagi chyba za bardzo się zapędziła. Ubrania dosłownie na niej wiszą!

Karolina Szostak: choroba utrudniała jej odchudzanie. Co dolega dziennikarce?

Czy Karolina Szostak schudła za bardzo? Tak naprawdę trudno wywnioskować po zdjęciach, czy gwiazda ma niedowagę. Być może dziennikarka wyznaczyła sobie za cel osiągnięcie konkretnej liczby kilogramów i nadal do niego dąży.

W dodatku gwiazda stacji Polsat zmaga się z poważną chorobą, przez którą długo musiała walczyć z wahaniami wagi – Hashimoto. To właśnie z powodu niedoczynności tarczycy musi bardzo uważnie pilnować liczby kilogramów i regularnie oczyszczać organizm.

– W moim przypadku jedynym niepokojącym objawem było tak naprawdę drastyczne przytycie i to, że nie mogłam w żaden sposób schudnąć. Moje problemy z wagą były i są. Cały czas muszę się pilnować, uważać, oczyszczać organizm poprzez detoks – przyznała Karolina Szostak w rozmowie z rmf.fm.

Karolina Szostak schudła i teraz czuje się o wiele lepiej. Mamy nadzieję, że cieszy się równie dobrym zdrowiem, a lekarzom uda się zminimalizować niedogodności, odczuwane w związku z chorobą. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

katolina szostak schudła
fot. instagram.com @karolinaszostak

Karolina Szostak schudła kilkadziesiąt kilo. Do niedawna dziennikarka była znana ze swoich kobiecych kształtów.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułWłosy Kingi Rusin są jej powodem do dumy. Nie wstydzi się siwych kosmyków
Następny artykułMaja Sablewska pomogła Iwonie Węgrowskiej w metamorfozie. Co za widok!
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.