Karolina Szostak to  jedna z największy gwiazd stacji Polsat. Jeszcze niedawno wszyscy z zapałem przyglądaliśmy się spektakularnej metamorfozie, którą chwaliła się w mediach. Udało jej się niesamowicie schudnąć i całkowicie zmienić swoje ciało. Niewiele z nas wie, że dziennikarka w dzieciństwie przeżyła prawdziwy dramat. 

Karolinę Szostak widzowie mogą kojarzyć głównie z kanałami o tematyce sportowej, dziennikarka współpracuje ze stacją Polsat Sport oraz Polsat Sport News.

Jej popularność niesamowicie skoczyła w górę, gdy wystąpiła w show Taniec z Gwiazdami. Od tego programu zaczęła się również jej przygoda z odchudzaniem i słynną dietą dr Dąbrowskiej, w której kibicowała jej cała Polska. Mało z nas wie, że dziennikarka w przeszłości miała poważny wypadek.

Karolina Szostak miała wypadek

Niewielu z nas zdaję sobie sprawę, że śliczna dziennikarka w przeszłości przeżyła bardzo poważny wypadek drogowy, który mocno odbił się na jej psychice.

Z powodu zderzenia z innym autem, dziennikarka trafiła do szpitala z krwiakiem mózgu i pokruszoną czaszką (!!!).

Dziennikarka ujawniła, że przez długi czas po wypadku miała zeza i sparaliżowaną połowę ciała. W konsekwencji musiała przejść operację trepanacji czaszki.

Konsekwencje poważnego wypadku

Do dziś Karolina Szostak odczuwa skutki wypadku. Mimo że krwiak został zoperowany, a zez zniknął, gwiazda nie słyszy na lewę ucho!

Karolina Szostak dziennikarka

Karolina Szostak to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Polsatu. Jest dziennikarką sportową, reporterką i prezenterką telewizyjną. Przez wiele lat była jedyną kobietą w sportowej redakcji Polsatu. W mediach zrobiło się o niej głośno za sprawą jej metamorfozy. Gwiazda, która miała kiedyś korpulentną sylwetkę, schudła i wypiękniała. Gwiazda stała się twarzą słynnej post dr Dąbrowskiej, która przez wielu uznawana jest za absurdalną.

Mimo swojego kilkumiesięcznego romansu z mediami, przez który wszyscy wróżyli Karolinie celebrycką karierę, wygląda na to, że dziennikarka usunęła się w cień. Próżno szukać jej na pierwszych stronach plotkarskich serwisów. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tomasz Komenda UNIEWINNIONY. Rodzice zamordowanej przeżywają koszmar
  2. Mało kto o tym wie. Nowotwór i śmierć bliskiej osoby odebrały Lewandowskiej radość życia
  3. Dramat Joanny Moro. Aktorka traci dach nad głową

źródło: pikio.pl