Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Karolina Sztafa z „Big Brothera” nie żyje. Jej koleżanka opowiedziała o wspomnieniach
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 30.11.2022 20:02

Karolina Sztafa z „Big Brothera” nie żyje. Jej koleżanka opowiedziała o wspomnieniach

Karolina Sztafa Big Brother
fot. kadr z programu „Big Brother”, webandi/canva

Karolina Sztafa była bohaterką 7. edycji wznowionego formatu „Big Brother”. Nagła wieść o jej śmierci wstrząsnęła mediami.  Rodzina, bliscy, a także współuczestnicy programu pogrążyli się w smutku. Zapytano bliską koleżankę celebrytki o wspomnienia. Jej odpowiedź mogła zaskoczyć. 

Karolina Sztafa nie przetrwała w domu Wielkiego Brata zbyt długo, jednak ze swoją charyzmą, a także trudną historią z dzieciństwa zapisała się w pamięci widzów. Miała 32 lata, kiedy wzięła udział w nowej wersji Big Brothera. Trzy lata później media obiegła wieść o jej śmierci.

Nie żyje Karolina Sztafa z „Big Brothera”

O śmierci uczestniczki poinformowała Anna Klimpel, jej koleżanka. Z informacji, które trafiły do mediów wynika, że przyczyną śmierci był źle zdiagnozowany rak kości. Leczona na zupełnie inną chorobę, Karolina Sztafa ostatecznie przegrała walkę.

– Dzisiaj w nocy odeszła nasza koleżanka Karolina Sztafa. Z całego serca współczuję jej bliskim i rodzinie. Spoczywaj w spokoju, Karola. Całe życie, że zdążyłaś odpuścić przeszłość i brałaś od życia jak najwięcej tu i teraz. Na pewno byłaś cudowną mamą – napisała jej bliska.

Redakcja „Jastrząb Post” skontaktowała się także ze zwyciężczynią poprzedniej, 6. edycji programu „Big Brother” – Magdalenę Wójcik. Choć Karola odpadła jako druga, uczestniczki zdążyły się poznać.

– Ja Karolinę spotkałam kilka razy na eventach i w programie. Za każdym razem jak ją widziałam, to była osoba pełna życia, kochająca mama. Chciała rozwijać karierę. Wielka szkoda – wyznała Madzia.

W „Big Brother” zwierzyła się z traumy. Karolina Sztafa pozostawiła rodzinę w żałobie

Od pierwszego odcinka przypisywano jej niezwykłą siłę, zważywszy na to, co przeszła w dzieciństwie. Cała obsada 7. edycji „Big Brothera” nie mogła powstrzymać łez, kiedy Karolina Sztaba zwierzyła im się z tego, że jest DDA (dorosłym dzieckiem alkoholika).

Ona sama ledwo trzymała na wodzy emocje, opowiadając o tym, jak ojciec zostawił rodzinę, a następnie popełnił samobójstwo. Sama była świadkiem dramatycznej sceny, kiedy wynoszono go z mieszkania.

Mimo tak traumatycznych przeżyć, Karolina nauczyła się nie patrzeć wstecz. Założyła własną rodzinę i wraz z mężem Łukaszem wychowywała dwójkę dzieci. Tym większy smutek i melancholię wywołała w bliskich wiadomość o jej śmierci.

– Byłam w szoku. Nie wiedziałam, że miała problemy zdrowotne. Przerażające. Młoda, piękna dziewczyna, mama dwojga dzieci. Smutne. Po tym, co się wydarzyło, usiadłam i miałam taką załamkę, ale też motywację do tego, aby brać życie jak się da i codziennie się budzić, doceniać to, co się ma i być szczęśliwym. Czasami jakieś bzdury nas denerwują, a nigdy nie wiadomo, co wydarzy się następnego dnia – podsumowała Madzia Wójcik.

Karolina Sztafa Big Brother
Karolina Sztafa Big Brother

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
    2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
    3. Doda skrytykowana przez internautów, przekroczyła granicę dobrego smaku? „Ciekawe, jak twój obecny będzie to znosił”