Kartki na Walentynki to świetna metoda, by w niebanalny sposób wyrazić uczucie. Ten dość staromodny sposób obdarowywania bliskich od kilku lat przechodzi istny renesans! W internecie aż roi się od rozmaitych pomysłów na walentynkowe kartki. Zobacz najpiękniejsze wzory, którymi zachwycisz partnera!

Walentynki to doskonały dzień na pokazanie bliskim, że ciepło o nich myślisz. Kartki na Walentynki mogą być prostym, ale efektownym sposobem na przekazanie swoich uczuć! Dostępne są rozmaite wzory nawiązujące do Dnia Zakochanych. Mogą być romantyczne, śmieszne lub wzruszające. Zobacz najpiękniejsze wzory kartek na Walentynki!

Kartki na Walentynki 2019

Oczywiście nie obejdzie się bez motywów serc i róż, a także bez koloru czerwonego i różowego! Jeżeli nie jesteś fanką tak typowych wzorów, będziesz się musiała trochę postarać, walentynkowa oferta jest bowiem przepełniona miłosnymi motywami. Istnieją jednak kartki na Walentynki, które pozwolą ci zachwycić partnera w mniej sztampowy sposób! Wybierając taki podarunek, weź pod uwagę, co lubi twój partner, jaki jest jego ulubiony kolor, film czy cytat. Może się okazać, że nie znajdziesz takiej kartki w gotowej formie – czemu więc nie wykonać jej własnoręcznie? Ten gest tylko doda wartości sentymentalnej podarunkowi, w końcu wykonany samodzielnie prezent jest jedyny w swoim rodzaju! Zobacz, jakie propozycje kartek na Walentynki przygotowałyśmy na ten rok.

Śmieszne kartki na Walentynki

Owiane kiczowatą atmosferą Święto Zakochanych jest idealną okazją by pokazać, że masz do życia dystans! Walentynki nie muszą być śmiertelnie poważne – w końcu miłość łączy ludzi nie tylko tego jednego dnia. Świetnym pomysłem są więc zabawne kartki na Walentynki. Mogą zupełnie obśmiewać to święto, mogą skupić się na jakimś aspekcie twojego związku, czy jednej z cech twojego partnera. Napisz mu zabawny cytat z ulubionego filmu albo jakiś żart z waszego życia, który rozumiecie tylko wy dwoje. Wykaż się kreatywnością!

W internecie można znaleźć kartki, które udają pierwsze strony gazet albo plakaty filmowe, w kilka chwil można wkleić do nich wasze zdjęcia i opatrzyć je śmiesznym podpisem. Może twój wybranek ma jakieś hobby? Uwielbia grać w gry, jest fanem rękodzieła albo niecodziennego sportu? Do wszystkich tych rzeczy możesz nawiązać w dowcipny sposób, wystarczą chęci i wyobraźnia!

E-kartki na Walentynki

Jeżeli jesteś zabiegana i nie masz czasu godzinami szukać w sklepie najpiękniejszej kartki, możesz posłużyć się e-kartkami. To wirtualny obrazek z dedykacją, który możesz przesłać ukochanemu mailem, SMS-em czy przez Facebooka. E-kartki nie muszą ograniczać się do jednego obrazka – istnieją także opcje wideo! Może to być ładnie zrobiona animacja, zbiór waszych wspólnych zdjęć i filmików, a nawet nagrane przez ciebie życzenia. Kreatywność jest w tym wypadku kluczowa! Istnieje mnóstwo gotowych kartek online, którymi możesz zaskoczyć partnera, sama również możesz przygotować coś w kilka chwil za pomocą szablonów. Szeroki wybór grafik i fontów pozwala na naprawdę wiele możliwości!

Ręcznie robione kartki na Walentynki

To opcja nie tylko dla osób uzdolnionych plastycznie – każdy może własnoręcznie wykonać romantyczny prezent! Kartki na Walentynki zrobione z sercem to naprawdę świetny sposób na to, by powiedzieć drugiej osobie, że nam na niej zależy. Nawet jeżeli nie umiesz pięknie pisać czy rysować, na pewno dasz sobie radę ze stworzeniem wyjątkowego prezentu. W sklepach można znaleźć mnóstwo naklejek, szablonów i innych drobiazgów, które pozwolą ci na wyczarowanie naprawdę romantycznej kartki. Pamiętaj tylko by broń Boże nie przepisywać wierszyków z internetu – skoro już wkładasz pracę w samodzielnie zrobioną kartkę, postaraj się, by była naprawdę wyjątkowa! Ozdób ją waszym wspólnymi zdjęciami albo wykonaj zabawny kolaż – na pewno sama wiesz, co najbardziej spodoba się twojemu partnerowi! Na pewno ucieszy się z tego, że włożyłaś tyle serca w przygotowanie prezentu – bliskie nam osoby naprawdę doceniają takie gesty!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kartki na walentynki
crazyshop.pl

W internecie znajdziesz mnóstwo kartek z dowcipnymi napisami.