Kasia Cerekwicka jest nie do poznania. Nie wierzycie? Do sieci trafiło zdjęcie, na którym 40-letnia piosenkarka wygląda co najmniej o 20 lat starzej. Siwe włosy, zmarszczki i starcze plamki na dłoniach zaskoczyły fanów artystki, która jeszcze niedawno na swoim profilu na Instagramie publikowała zdjęcia jako długowłosa blondynka.

Kasia Cerekwicka zaskoczyła fanów nie tylko nowym singlem, ale i nowym wyglądem. Kiedy do sieci trafiło zdjęcie artystki, fani nie mogli uwierzyć, że to ona. Bardzo się zmieniła.

Metamorfoza Kasi Cerekwickiej

Kasia Cerekwicka od lat znana jest nie tylko jako artystka o wyjątkowym głosie, ale również naturalna blond piękność. Ciężko nie stwierdzić, że przez całą swoją karierę piosenkarka unikała gwałtownych i ekstermalnych metamorfoz zachowując swój klasyczny, elegancki i ponadczasowy styl. A zmiany w jej wizerunku zazwyczaj kończyły się na tych, dotyczących długości włosów. Tym razem jednak gwiazda poszła na całość.

Trzeba przyznać, że efekty tej metamorfozy są naprawdę ogromne. W końcu rzadko kiedy możemy zobaczyć, żeby ktokolwiek postarzał się o tyle lat w tak krótkim czasie. Zdjęcie, na którym Kasia Cerekwica ma siwe włosy, zmarszczki, a nawet starcze plamki szybko obiegło sieć. Jak się okazuje, ta niezwykła przemiana nie została dokonana z byle powodu.

 1. Za monetę o wartości 5 zł możesz dostać fortunę. Musisz zwrócić uwagę na jeden szczegół
 2. Za monetę 5 gr możesz dostać sporą sumę. Wystarczy, że zwrócisz uwagę na jeden szczegół
 3. Kontrole trwają i mogą spotkać każdego. Abonament RTV własnie został podwyższony

Kasia Cerekwicka zaskoczyła fanów

Otóż zdjęcie, na którym Kasia Cerekwicka wygląda jakby była o co najmniej 20 lat starsza to fotografia zza kulis powstawania jej najnowszego teledysku, który już ukazał się w sieci.

Trzeba przyznać, że specjaliści od charakteryzacji spisali się na medal. Cóż jeszcze możemy powiedzieć? Piosenkarka z pewnością może spać spokojnie, jako seniorka nadal zachwyca urodą. Sami zobaczcie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kasia Cerekwicka
@kasia_cere, Instagram

Kasia Cerekwicka opublikowała na swoim profilu i Instagramie niesamowitą fotografię. Młoda gwiazda zamieniła się w seniorkę!

Kasia Cerekwicka
@kasia_cere, Instagram

Trzeba przyznać, że charakteryzacja była bardzo udana. Gwiazdę ciężko rozpoznać.

Kasia Cerekwicka
@kasia_cere, Instagram

Wyjątkowa metamorfoza dokonała się na potrzeby nowego teledysku artystki, na którym wystąpiła wraz z aktorką Magdaleną Różańską.

ZOBACZ TEŻ:

 1. Fusy po kawie dla wielu kobiet mogą okazać się zbawienne. Nigdy ich nie wyrzucaj
 2. Wrzucili zdjęcia ze Śnieżki. Sceny przechodzą ludzkie pojęcie
 3. Polski piłkarz zaginął. Błagalny apel o pomoc
 4. Tomasz Kammel stracił pracę w TVP. Niesłychane, kto zajmie jego miejsce
 5. ”Dobry Tydzień”: Joanna Liszowska trafiła do szpitala. Tygodnik ujawnia szczegóły
 6. Niestety, ksiądz ma koronawirusa. Pilny apel sanepidu, poszukiwani wierni z 4 kościołów
 7. Kolejny cios w finanse Polaków. Abonament RTV nie tylko zostaje, będzie jeszcze wyższy
 8. Co może powstrzymać drugą falę epidemii? Naukowcy podali odpowiedź
 9. Pożar nie jest pierwszą tragedią w „Nasz nowy dom”. Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat

źródło: jastrzabpost.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.