Kasia Cichopek wraz z mężem Marcinem Hakielem wykorzystała popularną aplikację TikTok do stworzenia zabawnego nagrania. Jak się okazało, śmieszy ono jedynie jego twórców. Fani nie pochwalają takiego rodzaju żartu wśród nagrań, które przeglądają małe dzieci. Para bowiem na filmiku zagląda sobie nawzajem pod ubranie.

Kasia Cichopek udostępniła nagranie na swoim koncie na TikToku. Aplikacja zyskała swoją popularność wśród dorosłych jakiś czas temu. Do tej pory TikTok służył jako zabawa dla dzieciaków, którzy do ulubionej muzyki wygłupiali się przed telefonem. W tym momencie, a szczególnie podczas kwarantanny coraz więcej gwiazd postanowiło udzielić się, używając słynnej aplikacji.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel: nagranie na TikToku

Pasją pary jest taniec. Małżeństwo poznało się ponad 10 lat temu podczas pierwszej edycji Tańca z Gwiazdami. Od tej pory połączyła ich miłość i taniec – jako pasja i pomysł na biznes. Oboje bowiem prowadzą szkołę tańca. Nie musieliśmy zatem długo czekać, aż para zacznie się bawić bardzo popularnym wśród gwiazd TikTokiem.

Choć aplikacja ta raczej budziła zainteresowanie wśród młodszych, teraz stała się przestrzenią do pokazania się dla gwiazd. Na filmiku, który nagrała Kasia z mężem, najpierw ona zagląda mężowi w spodnie, a później on w odwecie w jej bluzkę, po czym oboje robią zszokowane miny. Fanom bardzo się to nie spodobało.

  1. Wielkie zmiany w emeryturach. Już od lipca można skorzystać, jest jeden warunek
  2. Od dziś obowiązuje ważny zakaz. Wielu Polaków będzie niepocieszonych
  3. Lech Wałęsa zaliczył gigantyczną wpadkę. Zrobiono mu właśnie zdjęcia z wizyty u fryzjera, złamano wszystkie zasady

Fani krytykują nagranie Cichopek

Fani skrytykowali ostro nagranie małżeństwa. Ogólnie uważa się, że aplikacja przeznaczona jest dla młodszych odbiorców, dlatego erotyczne treści, nawet dość niewinne nie powinny się znaleźć wśród nagrań. 

Należy jednak zwrócić uwagę, że ta aplikacja już dawno stała się własnością także dorosłych. Treści przekazywane przez TikToka są w tym momencie na tyle zróżnicowane, że już dawno opuściły bezpieczną, dziecięcą treść. Co ciekawe, para zaliczyła ostatnio kolejną wpadkę, przez którą mogliśmy oglądać Marcina Hakiela bez ubrań.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

@katarzynacichopek???????? oho oho! @marcinhakiel♬ оригинальный звук – kirillvlasov1993

Nagranie wzburzyło fanów aktorki. Ale czy słusznie?  

kasia cichopek
fot.tiktok.com/katarzyna cichopek

Fanom nie spodobało się, że nawet w zabawny sposób aktorka porusza kwestie erotyczne.

kasia cichopek
fot.tiktok.com/katarzyna cichopek

Marcin Hakiel w odwecie zagląda w dekolt swojej żony.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Szumowski powiedział kiedy znikną maseczki. Jest oficjalne stanowisko
  2. W słowa Andrzeja Dudy aż trudno uwierzyć. Mówił o polskiej turystyce
  3. Rodzina poinformowała o śmierci uwielbianego aktora. Jego życie prywatne było fascynujące
  4. Czwarta tajemnica fatimska. Przepowiednia, która odbiera mowę
  5. Staruszka znalazła w Biedronce portfel z ogromną sumą. Cel, na który były przeznaczone pieniądze przyprawia o dreszcze
  6. Tragedia na nocnej zmianie w popularnej firmie. Kobieta nie żyje, sprawą zajmie się inspekcja pracy

źródło: radiozet.pl

 

Poprzedni artykułModny garnitur damski – zainspiruj się stylem gwiazd
Następny artykułSmak oranżadek – prawdziwy smak dzieciństwa. Pamiętacie jeszcze?
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.