Aktorka i prezenterka po zakończeniu wieloletniego związku postanowiła przeprowadzić się do nowego mieszkania. Na Instagramie pokazuje, jak je urządziła. Dekoratorska smykałka jest widoczna w każdym kącie. 

O rozstaniu gwiazdy TVP i tancerza od kilku miesięcy mówią wszystkie polskie media. Małżeństwo uchodziło za zgodny duet, który wspólnie wychowywał nastoletnie dzieci: Adama i Helenę. Jeden post w mediach społecznościowych wywrócił wszystko do góry nogami.

Kasia Cichopek opuściła wspólne lokum i znalazła nowe mieszkanie. Często pokazuje odbiorcom, w jaki sposób postanowiła je urządzić. Aktorka zdecydowanie kieruje się minimalizmem i stylem boho.

Kasia Cichopek pokazała nowe mieszkanie

Choć życie prywatne aktorki i prezenterki wywróciło się do góry nogami, zawodowo radzi sobie ona coraz lepiej. Od kilku lat prowadzi w duecie z Maciejem Kurzajewskim poranny program „Pytanie na śniadanie”. Okazuje się, że artystka ma z tego tytułu pokaźną pensję.

Kasia Cichopek ostatnio zadebiutowała również podczas jednego z najpopularniejszych festiwali muzycznych w Polsce, Opole 2022. Występ prezenterki odbił się szerokim echem w sieci.

Kolejne sukcesy gwiazdy TVP sprawiły, że była ona w stanie opuścić wspólne mieszkanie z Marcinem Hakielem i kupić własne lokum. Kasia Cichopek pozostała na tej samej dzielnicy Warszawy, Sadybie, ze względu na dzieci, które często odwiedzają ją w nowym zakątku.

W mediach społecznościowych pokazała, jak urządziła mieszkanie. Artystka postawiła na styl boho i brak niepotrzebnych dekoracji. Obserwatorzy mogli zobaczyć pomieszczenia z jasnymi ścianami oraz ogromnymi oknami, które nadają przejrzystości lokum gwiazdy.

Kasia Cichopek zdecydowała się na minimalistyczne meble w tym m.in.: wiklinowy fotel, pokaźną półkę na książki, fortepian oraz ciemne pufy wyróżniające się na tle.

Aktorka postanowiła ożywić przestrzeń naturalnymi dodatkami, dlatego w wielu miejscach można dojrzeć donice z zielonymi kwiatami. W takim otoczeniu z pewnością odnajduje spokój i harmonie po całym dniu spędzonym na planie zdjęciowym.

Kasia Cichopek
Fragment relacji Kasi Cichopek na Instagramie (instagram.com/katarzynacichopek/)
Kasia Cichopek
fot. instagram.com/katarzynacichopek/
Kasia Cichopek
fot. instagram.com/katarzynacichopek/
Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Trudne chwile Katarzyny Cichopek na planie „Pytania na śniadanie”. Wiemy, co działo się za kulisami
  2. „Mam już dosyć”. Anna Mucha zalana łzami na planie „M jak miłość”, Katarzyna Cichopek przybyła z odsieczą
  3. Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek zaryzykowali. Pokazali się w nietypowej odsłonie