Z okazji zakończenia roku szkolnego Kasia Cichopek udostępniła zdjęcie z córką. Z pewnością nie takiej reakcji się spodziewała. Wystarczył jeden, niewinny szczegół, aby w komentarzach zawrzało.

Co do tego, że Kasia Cichopek jest dumna ze swoich pociech, nie ma żadnych wątpliwości. 13-letni Adam i 8-letnia Helena wyrośli na wspaniałych, młodych ludzi, o czym świadczą nie tylko zamieszczane na Instagramie wpisy. Jakiś czas temu aktorka została przyłapana w towarzystwie syna, który pomagał jej nieść zakupy.

Wiemy też, że córkę i matkę łączy bardzo bliska relacja, a mała pociecha przynosi gwieździe wiele radości. Obie wspólnie spędzają wieczory, oglądają filmy, przymierzają ciuchy, a 8-latka czasem „asystuje” nawet przy nagrywaniu filmików reklamowych.

Kasia Cichopek chciała pochwalić córkę. Zdjęcie wywołało burzę komentarzy

8-letnia córka Kasi Cichopek właśnie skończyła drugą klasę szkoły podstawowej i może cieszyć się upragnionymi wakacjami. Dumna gwiazda postanowiła pokazać na to niezbity dowód — nowiutkie, szkolne świadectwo. Roześmiane, zaprezentowały dokument na zdjęciu, które gwiazda udostępniła na Instagramie.

Z pewnością nie spodziewała się aż takiego odzewu. Pod fotografią pojawiły się komentarze z gratulacjami, jednak wielu internautów od razu zwróciło uwagę na a jeden, mały szczegół. I choć niektórzy wypowiadali się w dobrej wierze, nie zabrakło też złośliwości.

Można się chwalić świadectwem dziecka bez czerwonego paska?

A gdzie czerwony pasek?

Super rodzice, że nie cisną dzieci i nauczycieli o świadectwo z paskiem.

Oceny niech pokaże – czytamy.

Zanim Kasia Cichopek zdołała zareagować, zrobili to za nią fani, bardziej zaznajomieni z wczesnoszkolnym systemem oceniania. Z niemałą irytacją zwracali uwagę, że w klasach 1-3 nie ma przecież czegoś takiego, jak czerwony pasek. Takich dyskusji pod wpisem wybuchło kilka.

– Opanujcie się z tym paskiem i ocenami… Do klasy trzeciej włącznie, nie ma pasków ani ocen jako takich… Zajmijcie się świadectwem waszych dzieci, a nie cudzych mądrale za dychę.

– Ludzie, czy wy nie rozumiecie, że ona skoczyła drugą klasę, a pasek można mieć dopiero od czwartej

Na czerwone paski przyjdzie jeszcze czas, choć jak słusznie zauważyli niektórzy internauci, nie to jest najważniejsze w nauce.

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Marcin Miller okultystą? Lider zespołu „Boys” nie wytrzymał, ustosunkował się do zadziwiające teorii
  2. „Dzień Dobry TVN”: Do sieci trafiło nietypowe nagranie. Tego widzowie TVN nigdy nie mogli zobaczyć
  3. Olek Sikora porażony, właśnie przekazał niepokojące wieści. „Nie zostawię tej sprawy bez reakcji”

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl