Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski na wspólnym nagraniu. Internauci martwią się o Hakiela
Michał Fitz
Michał Fitz 22.04.2022 20:53

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski na wspólnym nagraniu. Internauci martwią się o Hakiela

Kasia Cichopek
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”

Katarzyna Cichopek już od wielu miesięcy prowadzi „Pytanie na Śniadanie” wraz z Maciejem Kurzajewskim. Po jej rozstaniu z Marcinem Hakielem to właśnie w nim jej fani dopatrują się kolejnego partnera aktorki.

Choć żadne z nich nie wypowiedziało się oficjalnie na temat ich relacji, w internecie pojawił się kolejny materiał, który wskazuje na to, że naprawdę dobrze się rozumieją.

Kasia Cichopek na jednym wideo z Maciejem Kurzajewskim

Chodzi o krótkie nagranie, które zostało opublikowane na profilu „Pytania na Śniadanie” na TikToku. Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski angażowali się na nim w prostą zabawę, która polegała na ocenianiu polskich potraw przy pomocy gestów. Gdy tylko prezenterzy usłyszeli nazwę jakiegoś dania, musieli zaprezentować wymowną reakcję.

Jak można było przypuszczać, wyczytano im absolutnie klasyczne polskie potrawy, zaczynając od pierogów z kapustą, poprzez flaki, na bigosie kończąc. Co ciekawe, Kurzajewski praktycznie na każde z dań reagował pozytywnie. Niektóre z jego min mogły świadczyć o tym, że część potraw jest mu co najwyżej obojętna, ale raczej na wieść o żadnej się nie skrzywił.

Inaczej było w przypadku jego koleżanki z planu programu. Ta bowiem bardzo wymownie zareagowała na flaki, imitując mdłości. Można było także odnieść wrażenie, że niezbyt lubi barszcz czerwony. Wyjątkowo zachwycona była za to, gdy usłyszała o kotlecie mielonym.

Choć to tylko krótki, zabawny filmik, który ma za zadanie przybliżyć widzom osoby prowadzących, w komentarzach i tak znalazło się miejsce na uszczypliwości. Niektórzy fani ewidentnie mają za złe Cichopek, że ta angażuje się w takie aktywności, zamiast ratować małżeństwo z Marcinem Hakielem, który swoją drogą raczej nie przeżywa rozstania zbyt dobrze. Przyznał się bowiem, że zaczął uczęszczać na terapię. Dodatkowo publikuje zdjęcia ze ślubu z Cichopek, podkreślając przy tym, jak dobry był to dla niego czas.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rolnik szuka żony”: Wielkie zaskoczenie w nowym sezonie. Widzowie zaniemówili na widok Kasi i Klaudii
  2. Co się dzieje u Lewandowskich? Robert i Ania nie spędzają świąt razem, znamy powód rozłąki
  3. Marcin Hakiel woła o pomoc? Fani porażeni w Wielkanoc, wszyscy są pewni jednego