Kasia Cichopek dodała zaskakujące nagrania na swój profil na Instagramie. Prowadząca program „Pytanie na śniadanie” pozuje z szerokim uśmiechem u boku Macieja Kurzajewskiego. Prezenterów odwiedził niespodziewany gość.

Aktorka dodała na swoje social media filmiki z planu śniadaniówki. Razem ze swoim programowym partnerem miała okazję zobaczyć młodego orła, który gościł w programie wraz ze swoją opiekunką.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski pozują z zaskakującym gościem

Nie milkną głosy wokół rzekomego romansu między aktorką a dziennikarzem. Żadna ze stron nie wypowiedziała się na ten temat, ale trudno zaprzeczyć, że prowadzący program „Pytanie na śniadanie” świetnie się ze sobą dogadują. Teraz Kasia Cichopek zamieściła na swoim profilu w social mediach nagrania, na których widać jak uśmiechnięta pozuje razem z Maciejem Kurzajewskim.

Kasia Cichopek z uśmiechem pozuje obok Macieja Kurzajewskiego

Co ciekawe, prezenterzy nie są sami. Na filmikach widać, że towarzyszy im niecodzienny gość. Na plan programu „Pytanie na śniadanie” zawitał młody orzeł wraz ze swoją opiekunką. Prowadzący show dokładnie nagrali, jak zachowuje się zwierzę i zapytali ekspertkę o kilka aspektów, dotyczących jego rozwoju i usposobienia.

Na nagraniach można zobaczyć, że zarówno aktorka znana z serialu „M jak Miłość”, jak i jej śniadaniówkowy partner świetnie bawią się w towarzystwie dzikiego ptaka i z chęcią dowiadują się nowych rzeczy na temat tego stworzenia.

Zobacz zdjęcia:

Kasia Cichopek Maciej Kurzajewski
Instagram/katarzynacichopek
Kasia Cichopek Maciej Kurzajewski
Instagram/katarzynacichopek
Kasia Cichopek Maciej Kurzajewski
Instagram/katarzynacichopek
Kasia Cichopek Maciej Kurzajewski
Instagram/katarzynacichopek
Kasia Cichopek Maciej Kurzajewski
Instagram/katarzynacichopek

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Pytanie na śniadanie”: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zapomnieli, że są na wizji
  2. Maciej Kurzajewski zahipnotyzowany na wizji w „Pytaniu na śniadanie”. Zamknął oczy i „odleciał”
  3. Małgorzata Tomaszewska urodziła dziecko i odważyła się na gorącą sesję. Prezenterka PnŚ chciała coś udowodnić

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.