Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kasia Cichopek klęczy pod krzyżem w Jerozolimie. Podjęła ważną decyzję na 40. urodziny, „okres kłopotów i trudności”
Michał Fitz
Michał Fitz 07.10.2022 19:51

Kasia Cichopek klęczy pod krzyżem w Jerozolimie. Podjęła ważną decyzję na 40. urodziny, „okres kłopotów i trudności”

Kasia Cichopek
TRICOLORS/East News

Kasia Cichopek obchodzi dziś 40. urodziny. Można było spodziewać się, że uwielbiająca podróże aktorka postanowi z tej okazji gdzieś wyjechać. Znając ją, na myśl mogły przychodzić przeróżne, egzotyczne kierunki pokroju Karaibów czy Oceanii. Ta jednak zaskoczyła wszystkich, wybierając się w inne, wyjątkowe miejsce.

Jak można bowiem dowiedzieć się z mediów społecznościowych artystki, ta poleciała do Jerozolimy. Przy okazji wytłumaczyła, dlaczego zdecydowała się akurat na ten kierunek. Powód jest godny pochwały.

Kasia Cichopek wyjechała do Jerozolimy

Jerozolima jest oczywiście pięknym, zabytkowym miastem, które jest obecnie też bardzo bogate kulturowo. Już z tych powodów to fajne miejsce na spędzenie urodzin. Jak się jednak okazuje, takie typowe, turystyczne atrakcje nie były tym, co tak naprawdę przyciągnęło Kasię do stolicy Izraela.

Ta zdecydowanie bardziej wolała się oddać „atrakcjom” duchowym, które to miasto oferuje. Na fotografiach, które udostępniła, widać, jak modli się w świątyni, a nawet leży na posadzce.

Moją czterdziestkę postanowiłam spędzić właśnie w Ziemi Świętej, w Jerozolimie, by dziękować za czas trudów i kłopotów, za miłość najbliższych i Wasze wsparcie oraz prosząc o naukę i błogosławieństwa na dalsze życie jako kobieta, córka i matka — wyjaśniła skrupulatnie aktorka.

Kasia Cichopek i jej ostatnie podróże

Warto zaznaczyć, że aktorka rozłożyła sobie nieco świętowanie urodzin i kilka dni wcześniej zdecydowała się przeprowadzić tę weselszą i mniej podniosłą część celebracji. W tym celu również wybrała się w podróż. Poleciała wraz z dziećmi do Londynu.

Choć oczywiście zwiedzała wszystkie, standardowego dla tego miasta atrakcje turystyczne, najlepszym prezentem było dla niej Muzeum Harry”ego Pottera. Podziwiała w nim rekwizyty, a nawet całe scenografie użyte w filmie. Jak widać po fotkach, które zrobiła w trakcie zwiedzania, bawiła się przednio, niewykluczone, że nawet lepiej od swoich dzieci.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Cichopek pokazała zdjęcie z wycieczki. Internauci nazwali ją „czarownicą”
  2. Siostra Anny Przybylskiej zdążyła się z nią pożegnać. Ze łzami ujawniła, jak wyglądały jej ostatnie chwile
  3. Rodowicz wyjawiła rodzinną tajemnicę. Nieliczni o tym wiedzieli, jeden gest uratował całą rodzinę