Katarzyna Cichopek zrelacjonowała na Instagramie swoim fanom, jak przebiegają prace nad nowymi odcinkami serialu „M jak miłość”. Ostatnie sceny musiały zostać nakręcone w plenerze, a deszczowa pogoda, naprzemiennie z upałami znacznie utrudniła pracę aktorom. Serialowa Kinga zmuszona była założyć do sukienki gumowe kalosze.

Kasia Cichopek jest jedną z najbardziej doświadczonych aktorek produkcji Telewizji Polskiej, jednak zdarzają się momenty, w których wykonywanie jej pracy jest utrudnione. Jednym z wpływających na to czynników jest pogoda.

Kasia Cichopek opowiedziała o czynnikach, utrudniających pracę na planie „M jak miłość”

Kasia Cichopek wciela się w postać Kingi w serialu „M jak miłość” przez 21 lat. Dzięki ponad dwóm dekadom gry dla popularnej produkcji Telewizji Polskiej miała przyjemność poznać lepsze i gorsze strony aktorstwa.

Kilka dni temu zrelacjonowała na swoim Instagramie przebieg pracy nad nadchodzącymi, premierowymi odcinkami, jednak niestety była znacznie utrudniona. Wpłynęła na to przede wszystkim pogoda, która zważywszy na panujące w ostatnich tygodniach upały jest „w kratkę”.

Cichopek powiedziała, że zastały ich naprawdę ciężkie warunki, gdyż ostatnie sceny musiały zostać nakręcone w plenerze, podczas intensywnego deszczu, burzy oraz porywistego wiatru. Aktorka zmuszona była założyć do swojej sukienki kalosze.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Przenieśliśmy się jednak do wnętrza. No nie da się po prostu tak oszukać, że świeci słońce. Zwłaszcza że wszystkie poprzednie sceny z tego odcinka są kręcone w pełnym słońcu. Dramat – powiedziała Katarzyna Cichopek.

W sierpniu serialowa Kinga obchodzić będzie 21. rocznicę gry w „M jak miłość”. Pamiętacie jeszcze pierwsze odcinki tej kultowej produkcji?

Zobacz zdjęcia:

Kasia Cichopek opowiedziała o trudach pracy na planie zdjęciowym „M jak miłość”.

W sierpniu minie 21 lat odkąd gra w serialu.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: superseriale.se.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl