Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kasia Cichopek pokazała brzuszek
Karol Osiński
Karol Osiński 20.07.2021 18:17

Kasia Cichopek pokazała brzuszek

Kasia Cichopek
fot. Jan Bielecki/East News

Kasia Cichopek w pełni korzysta z uroków lata i słonecznej, gorącej pogody. Popularna aktorka ostatnio zaprezentowała się fanom w najnowszej, letniej stylizacji, którą okazała swój piękny brzuszek. Ludzie nie mogli wyjść z zachwytu nad jej wyglądem. Pod fotkami posypało się mnóstwo komentarzy.

Znana Kinga z serialu M jak miłość od zawsze uchodziła za piękną kobietę. Jej zdjęcia niejednokrotnie podgrzewały temperaturę do maksimum. Tym razem było bardzo podobnie.

Kasia Cichopek w letniej stylizacji

Popularna aktorka bardzo aktywnie korzysta ze swoich mediów społecznościowych, dzięki czemu pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Sympatyczna i zazwyczaj uśmiechnięta, ciemnowłosa gwiazda skradła serce niejednego mężczyzny w tym kraju, a swoimi wyjątkowymi stylizacjami tylko podkręca i tak wysoką już temperaturę.

Kilka dni temu zaprezentowała się w swoim najnowszym, letnim wydaniu, które odsłoniło jej kobiecość i seksapil. Aktorka pokazała się w spiętych bandamką włosach, mocno pomalowanymi na czerwono ustami, dużymi kolczykami w kształcie kół, bluzce prezentującej jej piękny brzuch oraz jeansowych spodenkach.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Na nogach miała buty na koturnach, co tylko dodało jej seksapilu. Cała stylizacja gwiazdy przypominała amerykańskie pin-up girls. Pod zdjęciami natychmiast wysypały się komentarze, w których fani zachwycali się jej bajecznym wyglądem. Oczywiście nie jest sztuką odtworzyć stylizację Kasi Cichopek, jednak trzeba przyznać, że prezentuje się w niej znakomicie. Co o tym sądzicie?

Zobacz zdjęcia:

Kasia Cichopek pokazała się w letniej stylizacji.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram.com