Kasia Cichopek spędziła dość intensywny dzień, a po wszystkim przyszła chwila na wyczekiwany relaks. Gwiazda wyjawiła na Instagramie, jak spędza ten spokojny, poniedziałkowy wieczór. Nie była sama.

Kasia Cichopek ma za sobą intensywny dzień, o czym już wcześniej informowała na swoim Instastory. W ostatnim czasie aktorka dość często serwuje fanom nowinki i ciekawostki z planu „M jak miłość”. Tym razem sceneria mogła zaskoczyć internautów, a jednocześnie dostarczyć pewnych wskazówek co do tego, jak będzie wyglądało życie Kingi w nadchodzących odcinkach.

Kasia Cichopek zdradziła, jak spędza poniedziałkowy wieczór. Miała towarzystwo

Okazało się, że serialowa Zduńska zdecyduje się zadbać o swoją formę, a towarzyszyć będzie jej w tym postanowieniu nikt inny, jak najlepsza przyjaciółka, Magda (Anna Mucha). Być może jest to sposób twórców na to, aby wyjaśnić nagłą metamorfozę bohaterki, gdyż w ostatnim czasie Kasia Cichopek wyraźnie straciła na wadze.

Niezależnie od tego, co popchnie Kingę do podjęcia decyzji — ostatecznie wraz z partnerką Budzyńskiego wyląduje na siłowni. Mamy nadzieję, że ta niezwykła decyzja przyniesie nam kilka zaskakujących zwrotów akcji.

Wszystko wskazuje na to, że gwiazda ma za sobą dzień pełen wrażeń. Najpierw mogliśmy zobaczyć krótką relację z planu, a niedługo potem aktorka „pochwaliła się” znaleziskiem, które wyszło na jaw przy serwisowaniu samochodu. Kręcenie sceny treningu, gwóźdź wbity w oponę i konieczność szybkiej naprawy — z pewnością po tym wszystkim Kasia Cichopek potrzebowała wieczornego relaksu.

Wreszcie na Instastory pojawiło się zdjęcie, które jasno wskazywało, że gwiazda wreszcie mogła zażyć upragnionego odpoczynku — przed telewizorem… Oraz ze wtuloną w ramię Helenką u swojego boku. Towarzystwo córki dopełniło idealnego relaksu.

Najlepiej – podsumowała zachwycona aktorka.

Kasia Cichopek
fot. instagram.com/katarzynacichopek
Kasia Cichopek
fot. instagram.com/katarzynacichopek
Kasia Cichopek
fot. instagram.com/katarzynacichopek
Kasia Cichopek
fot. instagram.com/katarzynacichopek

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wieczorem Krzysztof Cugowski przekazał nowinę. Niespodziewane wieści dla widzów TVN
  2. Właśnie się zaczęło, dramatyczny przekaz podczas Polsat SuperHit Festiwal. Widzowie oniemieli
  3. Katarzyna Skrzynecka z nową twarzą. Duże usta, mniejszy nos, zero zmarszczek. „Lusterko zalepię taśmą”

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl